Hornbach leták na tento týden

Napsal | 21.6.2016

Léto je v plném proudu a sním přichází i změny. Pokud se chystáte zavítat do prodejen kvůli koupi nových doplňků do Vašeho obydlí či na zahrádku, zkuste se podívat na sortiment Hornbachu.

Překvapíme Vás tím, že dnes představíme jejich leták a společně se podíváme, jaké krásné kousky nabízí.

Hornbach

Hornbach je velmi populárním a oblíbeným nadnárodním obchodním řetězcem, který působí ve více než 9 zemích v Evropě. Ústřední společnost řídí  Neustadt an der Weinstraße v Německu.

Překvapí Vás i jeho sortiment, který je velice bohatý. Nabízí například různé podlahové krytiny, koupelny, různé druhy zahradních doplňků i nářadí, dokonce i interiérové dekorace, elektroniku, kuchyně a mnoho dalších. Jejich produkty jsou vyhlášené hlavně kvůli kvalitě a výhodným cenám.

Hornbach leták

Aktuální akční leták společnosti Hornbach

Nejdříve jsme se rozhodli navštívit sekci zahrada, kde zrovna prodejna nabízí zahradní domek Steyr 2A. Rozměry domku jsou 300×200 cm, což stačí už pro skladování běžných věcí, jako je kolo, sekačka na trávu či různé druhy nářadí. Překvapí Vás i svým svěžím světlým tónem dřeva, které stavbu značně zesvětluje. Domek je k dostání i s podlahou a to za cenu 24 990 Kč.

Když už jsme u té zahrady a léto je za dveřmi, co se tak porozhlédnout po nějakém bazénu pro zpříjemnění horké chvíle a trávení času s rodinou? Co takhle bazén s hliníkovou konstrukcí a stěnami z trojvrstvého PVC pro dlouhotrvající pevnost. Jestliže si přejete bazén rovnou s filtrací, není problém. Celkový rozměr bazénu je 3,66m x 0,99m za neuvěřitelnou cenu – 5 990 Kč. Takový bazén si oblíbí i Vaše ratolesti. Díky silné výztuži vydrží opravdu téměř vše, takže se nemusíte bát do něj děti pustit.

Přesuňme se však do místnosti, která je považována za velmi důležitou ve Vašem obydlí. Je to koupelna. V nabídce Hornbach jsme narazili na moderní vany pro tu nejlepší relaxaci. Vana Barcelona značky Riho – jedná se o vanu volně stojící vyrobenou z litého mramoru. Máte na výběr z mnoha barevných provedení. Vana vypadá velmi vkusně a rozhodně se hodí do již zmodernizovaných koupelen. Je ze sekce designových van a proto i její cena tomu odpovídá. Vanu si můžete koupit za cenu 49 990 Kč.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a určitě nám dejte vědět do komentářů, co jste si nakonec koupili.

Děkujeme a budeme se těšit u dalšího článků.