Hornbach katalog – podlahové krytiny

Napsal | 26.12.2015

Vítáme Vás zpět u dalšího z našich článků. Dnes si představíme a projdeme katalog Hornbach a to přesněji s podlahovými krytinami. Dozvíte se, co vše za podlahové krytiny nabízí a za jakou cenu si je lze pořídit a zkrášlit si tak svoje okolí.

Hornbach

Jedná se o obchodní řetězec se stavebním a zahradním materiálem. V provozu je od roku 1968. Hornbach má své pobočky i v jiných zemích než je Česká republika – Rumunsko, Rakousko, Německo, Švédsko a další. Jestliže se obáváte, že by zboží nebylo kvalitní, není třeba. Je právě proslulý svou kvalitou ,ale také obrovskou kvantitou. V obchodech si můžete vybrat z obrovského množství materiálů a za velmi dobré ceny.

Katalog a podlahové krytiny

Hornbach má i své internetové stránky a samozřejmě katalog výrobků, které nabízí. My se ale zaměříme na podlahové krytiny. Podlaha je pro všechny domácnosti i pracoviště velmi důležitá. A právě na jejich stránkách i kamenných obchodech naleznete širokou škálu druhů podlah, barev, materiálů a i obkladů. Nabízí Vám tedy laminátové podlahy, dřevěné, vinylové a korkové. Samozřejmostí jsou také doplňky a jiné příslušenství pro podlahy.

Jako nejčastěji žádaná podlahová krytina je právě dřevěná podlaha. V poslední době se těší stále větší popularitě a zútulní celý prostor.

Online katalog k prohlédnutí (stačí na něj kliknout)

Online katalog k prohlédnutí (stačí na něj kliknout)

Kvalita dřevěných podlah se nezapře

Dřevo, jak je už známo, se liší tvrdostí a opticky (struktura povrchu). Nám přijdou právě dřevěné podlahy nejlepší už jen pro to, že se jedná o přírodní materiál. Při vápněném povrchu se zvýrazňuje kresba dřeva a dodává se mu kouzlo.

Máte na výběr právě i z různých druhů barev a typů dřeva. Horbach ve svém letáku nabízí právě dřevěné podlahy Natur Oak, kdy je její tloušťka 11 mm a je vícevrstvá a lakovaná, za cenu m²/520 Kč. Jako další nabízí Dub Natur s tloušťkou až 14 mm. Jedná se o podlahu olejovanou a oslní svým vhledem. Za m² zaplatíte 695 Kč. A jako poslední je Třešeň, která je také lakovaná a je výcevrstvá, její barva je lehce narůžovelá až lososová. Za m² je to u této podlahy 1215 Kč.