Háčkovaný pledy

Napsal | 13.3.2014

Obchodní řetězec IKEA nabízí spoustu důležitých doplňků do Vaší domácnosti. Nezapomíná samozřejmě ani na ložnici. Do těchto doplňků patří i plédy.

Háčkovaný pléd URSULA

Pokud však hledáte háčkovaný pléd, ten je zde pouze jeden, a to URSULA. Tento pléd je vyroben ze 100% bavlny. Jeho vzor připomíná pletený svetr od babičky. Pléd se používá především k zakrytí zrovna nepoužívané postele, aby se na ni neprášilo. URSULA se dá ale použít i jako deka. Fakt, že připomíná svetr, mu dodává na jeho pohodlnosti a příjemnosti.

Rozměry

Co se týče jeho rozměrů, jsou vhodné snad na každé jednolůžko. Na šířku má 120 cm a na délku 180 cm. Jestli jste fanouškem světlých barev, URSULA Vás zajisté potěší. Na výběr zde máte ze světle hnědé, až béžové, která se dá považovat za barvu neutrální, jelikož se hodí snad kamkoliv, a z klasické bílé. Jestli se bojíte, že se Vám takto světlý pléd brzo zašpiní a nepůjde to vyprat, Vaše obavy jsou zbytečné. URSULA se dá prát v normální pračce.

Zboží lze zakoupit hned ve všech pobočkách IKEA, takže pokud bydlíte na Moravě, tak si klidně zajeďte do ostravské pobočky.

Zdroj – Oficální stránky IKEA

One thought on “Háčkovaný pledy

  1. Jan Kanec

    No tak to koukám. Ony se ještě plédy vyrábí jo? To je teda síla. Pamatuji si, že jsme to měli u babičky na chatě, ale od svého dětsví jsem o nich tedy neslyšel. No možná si jeden koupím a hodím si ho na chatu na postel. Bylo to celkem praktické.

Není možné diskutovat