Globus leták příští týden

Napsal | 19.8.2014

Peníze. V dnešní době jsou vším a hýbou světem. Bez peněz si ani nezajdete do krámu a nenakoupíte to nejnutnější – potraviny. Dnes si ukážeme, jak díky procházení katalogů ušetříte cenné koruny, protože dnes nebude řeč o ničem jiném než o výhodných akční letácích. No a jelikož jsme zde již psali o Tesku a Kauflandu, tak dnes se podíváme na dalšího hráče na tomto trhu – Globus.

Základní informace o společnosti

Možná Vás to ani nepřekvapí – Globus podobně jako jeho konkurent Kaufland pochází z Německa. Na našem trhu se nachází od roku 1996 a v současné době zde má 15 poboček. Firma má celkově přes 30 tisíc zaměstnanců a obrat se blíží k 6 miliardám Euro. To je velice slušné, ale například celá skupina kolem LIDLU je několikanásobně větší.

Navzdory tomu, že Globus není tak rozšířený jako LIDL nebo Tesko má spoustu zákazníků, kteří na něj nedají dopustit. Sami známe hned několik lidí, kteří do Globusu dojíždějí i 50 km, protože se jim to prostě a jednoduše vyplatí. Globus má totiž jeden z nejlepších akčních letáků vůbec.

Leták na příští týden

Hlavní výhoda Globusu je, že kromě klasických akcí vždy na jeden týden vystavuje i dlouhodobější letáky. Vždy tedy víte, že třeba celý měsíc budou zlevněné jogurty a to ve všech pobočkách bez vyjímky. Nemusíte tak dělat mega nákup jogurtů v jednom týdnu, ale vše si pěkne rozložit.

Aktuální akční leták

Jak poznáte, že držíte aktuální leták? Předně podle data, ale také podle dnu v týdnu. Nový katalog vždy platí od čtvrtka – ten starý končí ve středu. Jinak letáky pro města, kde je dostupná pobočka – Brno, Opava, Ostrava, Olomouc, Praha, Ústí nad Labem, Hodonín a Plzeň.

Zlevněné zboží

Smiřte se s tím – podzim prostě patří předškolákům. Takže i oni jsou v aktuálním katalogu upřednostňováni. Stránky jsou doslova obsazeny výhodnými akcemi na školní pomůcky, tašky, sešity, dětské oblečení a hračky. Pro pány se sem tam objeví nějaké akce na sekačku a dámy potěší zase slevy na kosmetiku.

Otevírací doba

Ta je pro všechny obchody stejná. Je otevřeno každý den a to hned od 8 od rána do 9 do večera. Je to podobné jako u konkurence.

Ať už nás navštívíte kdykoliv – jakýkoliv den (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 – jakýkoliv měsíc – (leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec). Věřte, že vždy u nás nejdete odkaz na aktuální zlevněné zboží v Globosu.

Tak dnešní článek je ji opět u konce. Věříme, že se Vám líbil stejně jako ty 2 předchozí (první a druhej). No a vidíme, že Vás tato série baví tak jdeme připravovat čtvrtý článek.