Euronics aktuální leták tento týden

Napsal | 9.12.2015

Netrpělivě čekáte, kdy se spustí vlna slev z obchodů? Tak pávě teď pro Vás máme jednu velmi dobrou zprávu. Dnešní téma článku bude především o Euronics aktuálním letáku na celý týden. Podíváme se detailněji na to, co obchod nabízí, a co by se rozhodně vyplatilo ke koupi.

Něco málo o obchodu Euronics

Prvotně se jedná o další prodejnu s nejrozšířenějším sortimentem s elektrickými spotřebiči a elektro-příslušenstvím. Obchody jsou po celé České republice, ale i na Slovensku. Co se týče výrobků, jejich kvalita je zaručena a samozřejmě, že mají i své vlastní webové stránky euronics.cz, kde naleznete téměř všechny výrobky. Výběr z elektrospotřebičů je opravdu bohatý a různorodý. Zboží si můžete přes e-shop rezervovat. Poté máte možnost si produkt vyzvednout na prodejně.

Aktuální leták

Leták Euronics Vám poskytuje mnoho různých spotřebičů a upozorňuje hlavně na ty ve slevě. Jestliže se chystáte na Vánoce a nevíte, co blízkým pod stromeček, nebyl by špatný nápad zavítat do této prodejny. Leták na tento týden Vám může nabídnout kupříkladu „Presovač“ Saeco. Čím dokáže opravdu zaujmou, je vestavěná nádoba na mléko, ze které pak vyhotovíte lahodnou pěnu. Samozřejmě že tento výrobek má i funkci horké vody na čaj, pokud nemáte zrovna chuť na kávu. Svým designem rozhodně zláká Váš zrak, je totiž velmi moderní a vkusný.

Co týče ceny, zrovna je ve slevě. Jako další, ve slevě, nabízí  Euronics notebook Lenovo Idea Ped 100. Notebook obsahuje číselnou klávesnici i mechaniku. Součástí je Wi-fi, Bluetooth a Microsoft Windows 10. Představuje se jako výborný dárek pod stromeček.

Prohlídněte si aktuální leták (stačí na něj kliknout)

Snímek obrazovky 2015-12-07 v 12.09.46

Další produkty

Jako za velice originální dáreček se může považovat i UHD Smart televizor od značky LG, jež svou 139 cm úhlopříčkou jednoduše vtáhne do oblíbeného filmu, ale i různých her či volání přes Skype. Smart TV obohacuje právě umožnění v surfování na internetu. K tomuto produktu máte po zakoupení možnost obdržet dárek zdarma. Cena je samozřejmě také nižší, díky bohaté slevě.