Euromiliony – kontrola tiketu online

Napsal | 24.7.2015

Ačkoliv šance na výhru ve Sportce, či dokonce v Euromilionech je naprosto mizivá, stále více lidí podléhá kouzlu snadno nabytých peněz. Po nedávném padlém českém rekordu, kdy si výherce odnesl téměř 2,5 miliardy korun, propadli Češi sázení ještě více. Pokud i Vy patříte mezi vášnivé hráče, bude dnešní článek patřit právě Vám, neboť Vám dnes ukážeme, jak si můžete zkontrolovat svůj tiket na Euromiliony online.

Možnost výhry v soutěži Euromiliony

V Euromilionech se hádá 7 čísel z 35 + 1 číslo z 5. K dispozici máte 9 sloupců, dále číslo Eurošance a také kód Druhé šance – suma sumárum, velká naděje na výhru. Asi nejjednodušší způsob kontroly tiketu je na TOMTO odkazu, kde po zadání data naleznete tažená čísla 1. i 2. osudí, kód šance a předpokládané výhry.

Euromiliony - kontrola tiketu online

Euromiliony – kontrola tiketu online

Jaká jsou výherní čísla?

Zkontrolovat svůj tiket online ale můžete i tak, že si ve webovém rozhraní Sazky sami „nacvakáte“ čísla do jednotlivých sloupců, vyplníte kód Eurošance i Druhé šance a samozřejmě datum. Systém Vám pak automaticky vyhodnotí, zda-li jste se stali výherci a případně jak velká ona výhra je. Svou šťastnou ruku si můžete překontrolovat ZDE.

Vyhrál/a jsem?

Poslední možností je si stáhnout aplikaci SAZKA, jež je dostupná na zařízení Android i iOS. Pomoci ní si můžete kdykoliv a kdekoliv nechat zobrazit výsledky Euromilionů i dalších her od Sazky a postačí Vám k tomu jen mobilní telefon a internetové připojení. Rovněž si zde můžete ukládat své dosud vsazené tikety.

Alternativní způsoby

Na internetu pak samozřejmě existuje ještě celá řada dalších portálů, které Vám zdarma tiket zkontrolují, nicméně asi žádný se nevyrovná systému Sazky. Klasicky lze tažená čísla zjistit pomocí teletextu a osobně pak na jednotlivých sázkových místech (typicky sázkové kanceláře, trafiky apod.), nebo v ranních periodikách. Přejeme hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru čísel!