Dvou místná pohovka NOCKEBY

Napsal | 31.8.2014

Vítejte u dalšího článku z již známého cyklu o výrobcích tradiční švédské společnosti IKEA, jež svůj řetězec rozšířila do různých koutů světa, ke kterému jsme se po menší odmlce v plné síle navrátili. V tomto konkrétním článku se budeme zabývat dalším skvělým kouskem nábytku, který v nabídce společnosti naleznete a kterým můžete oplývat i Vy. Jedná se tedy o 2 místnou pohovku NOCKEBY, kterou Vám v následujících řádcích představíme – pojďme tedy na to.

Pohovka, která nezklame

IKEA je známa pro opravdu velice kvalitní zpracování výrobků, které nabízí na svých stránkách či v pobočkách, a jinak tomu není ani u tohoto konkrétního modelu 2 místné pohovky NOCKEBY, o kterém se bavíme vůbec poprvé. Čím tedy může tento kousek kvalitního nábytku potencionálního zákazníka, který si šel prohlédnout nabídku pohovek, které IKEA  nabízí, opravdu zaujmout?

Nepopiratelnou vlastností, díky které se jistě tato 2 místná pohovka NOCKEBY od IKEA stává oblíbenou, je to, jak je pohodlná. Taštičkové pružiny, které tvoří jádro silných sedáků, a polyesterová vrstva na matracích – tyto dvě základní věci zajišťují právě zmíněné pohodlí, kterého se Vám dostane při sezení na pohovce. Jakmile jí vyzkoušíte, jistě již nebudete chtít jinou, protože lepší prostě nikde neseženete.

Cena úměrná kvalitě

Cena tohoto produktu je úměrná tomu, jak kvalitně je zpracován a také je jistě zárukou toho, že Vám vydrží opravdu hodně dlouho, její životnost je opravdu velká (10 a více let) a tak se nebudete mít v tomto ohledu čeho obávat. Naleznete ji tedy v ceně na hranici 14 až 15 tisíc Kč. Což není nijak přemrštěná cena – když vezmeme v potaz kvalitu výrobku.

Věříme, že Vám článek při výběru pohovky od společnosti IKEA dal jistý rozhled ohledně nabídky a že NOCKEBY – 2 místná, pohodlná a kvalitně zpracovaná pohovka – bude jistě jednou z prvních možností, která Vám vyvstane na mysli. Pokud Vás napadají jisté připomínky či již máte s produktem zkušenosti, jistě vše zanechte pod článkem v komentářích.