Dřevěná vláčkodráha

Napsal | 25.12.2013

Obchodní dům Ikea je oblíbeným prodejcem mnoha zákazníků. Můžeme zde najít vysokou rozmanitost sortimentu, který je velmi kvalitní a lehko sestavitelný. Mimo jiné používají i ověřené dřevo, které dlouho vydrží neopotřebované a po letech vypadá stále jako nové. Součástí zázemí je i jídelní část s velmi nízkými cenami a prostředí celého střediska je příjemné.

Hračky pro děti

I k dětem jsou velmi vstřícní. Nakupování je pro ně častokráte únavné a nudné, proto je speciálně pro ně zařízena speciální sekce, kam lze své ratolesti na chvíli „odložit„. Je vybavena kinem, herní částí apod. Děti si zde strávený čas velmi užívají. Rodiče si pak mohou dopřát nerušeného nakupování, například dárků.

Vlaková dráha

Výborným tipem na jeden z takovýchto dárků je dřevěná vláčkodráha Ikea. Jako i ostatní dřevěné výrobky, je velmi kvalitní a lehko sestavitelná. Vaše děti i vy si jí zamilujete. Je stavěná do osmičky, součástí je most a barevný vláček. Také značky, postavičky, stromy aj. Lze k ní dokupovat koleje a další příslušenství. Všechny součástky jsou oblé a vhodné pro děti od tří let. Koupí této vláčkodráhy určitě neprohloupíte.