Dětské zimní kombinézy výprodej

Napsal | 1.12.2015

Správně zvolené oblečení je základem prakticky každé venkovní aktivity. Dvojnásob to pak platí v zimních měsících a také u těch nejmenších. Právě na děti a na zimu jsme se zaměřili v dnešním článku, kdy Vám ukážeme, kde se dají nakoupit dětské zimní kombinézy ve výprodeji.

Proč zimní kombinézu?

Dětské zimní kombinézy jsou specifické tím, že chrání prakticky celé dětské dělo, neboť jsou složeny z jednoho dílu, který se zapíná většinou na zip. Velmi časté jsou i vnitřní vrstvy, které izolují celé dítě a to tak může mít pod kombinézou jen třeba mikinu a tepláky. Nyní už ale k samotným obchodům.

Stylepit.cz

Portál Stylepit.cz nabízí poměrně široký sortiment dětských zimních kombinéz a drtivá většina z nich je ve výprodeji. Najdou se zde i velmi zavedené značky, jako je Killtec, Hulabalu, či Didrikson. Jako příklad uvedeme zimní kombinézu Hulabalu Sputnik. Tmavě fialová kombinéza je osazena o reflexní rukávy, což značně zvýší bezpečnost dítěte, pokud si hraje v blízkosti rušné ulice. Samozřejmostí je pak kapuce a vyztužení kolen. Původní cena 2099, nyní 999 korun.

Ondalek.cz

Dalším portálem je Ondálek.cz. Ten nabízí desítky různých kombinéz pro úplná batolata, až po předškolní a ranně školní děti. Kromě nové kolekce je zde i velké množství kusů ve výprodeji – za zmínku určitě stojí osvědčená značka Columbia a její výrobek „Snowtop II Bunting Light Grape Lumberjack“. Je určena pro ty nejmenší a materiál tvoří pevný a teplý fleec. Z 999 korun šla cena dolu na 599 korun.

Někdy je lepší nešetřit

Obchodů, jež zrovna vyprodávají dětské zimní kombinézy, je poměrně hodně a my bohužel nemáme prostor na všechny – pokud zrovna váháte v nákupu, kromě předešlých dvou zmíněných obchodů navštivte ještě 4baby.cz a bfashion.com. Rozhodně si vyberete. U nákupu pak dbejte nejen na cenu, ale i na bezpečí a komfort Vašeho dítěte. Obecně se vyplatí si spíše připlatit za kvalitní kombinézu, která dítě ochrání jak po fyzické, tak tepelné stránce a zároveň i něco vydrží.