Coop aktuální leták tento týden

Napsal | 28.11.2015

Jestliže netrpělivě čekáte, kde a kdy už bude další sleva, máme pro Vás dobrou zprávu. Budeme se přesněji bavit o obchodím řetězci Coop a jeho aktuálním letáku, ve kterém naleznte i několik zajímavých slev.

Coop

Existuje jistá pravděpodobnost, že tento obchodní řetězec někteří neznáte. My Vás s ním maličko seznámíme. Jinak se označuje jako Svaz českých a moravských spotřebních družstev. Jedná se zejména o maloobchody, ve kterých najdete různé druhy potravin i věci denní potřeby. Nemusíte běhat či jezdit do všemožných městských velkoobchodů. Pokud chcete opravdovou kvalitu daného výrobku, zde Vám velmi dobře poslouží. Mají i své webové stránky www.skupina.coop, kde najdete různé služby pro zákazníky, tradice spotřebních družstev a spoustu zajímavých informací.

Akční nabídky pro tento týden

Teď už se podíváme konkrétněji na leták této prodejny, co nabízí a na co se můžete těšit. Leták si můžete prohlédnout i u nás – níže.

Coop aktuální leták na tento týden

Coop aktuální leták na tento týden

Hledáte nějaké limonády na oslavu nebo jen tak pro chuť? Máte možnost koupi limonády Sprite za velmi nízkou cenu – až 50% sleva, tudíž za pouhých 20 Kč. Jako další, spíše ze sekce hygieny, se vztahuje na sprchový gel Palmolive až 42% sleva. Jestliže váháte, nemáte proč. Tento sprchový gel je z vlastních zkušeností opravdu vyhovující pokožce a jednoduše Vás dokáže omámit svou lehkou vůní. Neošidíme o radost ani milovníky kávy, protože káva instantní Gold Nescafé má slevu až 36%. Něco podobného platí i u klasické mleté kávy od Jihlavanky, jež konkuruje 42% slevou. Pokud se už připravujete pomalu na pečení cukroví, máme pro Vás velmi dobré zprávy. Přesněji jde o tuk na pečení Stella, jen za 12,90 Kč! Tak neváhejte a s chutí na nákup.

Různé typy obchodů Coop

Jestliže narazíte někdy někde na názvy jako jsou: Coop Tuty, Coop Tip, Coop Discont či Coop Jednota, neděste se. Jedná se o stejný maloobchod s potravinami i s nepotravinářským zbožím. Liší se pouze svou velikostí prodejní plochy.