Čističky vzduchu bez ventilátoru pro alergiky

Napsal | 26.4.2016

Chcete žít bez škodlivého ovzduší a máte někdo z Vás citlivé dýchací ústrojí? Dnes přicházíme s článkem právě o čističkách vzduchu. Především se bude jednat o čističky bez ventilátoru pro alergiky.

Domov bez škodlivin

Přejete si, abyste dále neměli problémy s dýcháním a ještě ke všemu, když máte různé alergie? Právě pro tohle Vám pomůže čistička vzduchu. Jsou prospěšné v ničení bakterií a virů, prachu, roztočů, pylů a mnoho dalšího. Právě pro zachycení těchto nežádoucích nečistot obsahuje čistička filtr s vysokou absorbční schopností. Dnešní technologie už zachází do složitějších a vyspělejších technik, o to lépe.

Kde čističky nalaznete, a jaké doporučujeme?

Jedna taková čistička vzduchu není opravdu levnou záležitostí. Pokud na tom závisí zdraví člověka, neměl by to být snad problém. Jak a kde naleznete takovou čističku pro alergiky? Většinou a nejlépe na internetu a různých e – shopech. Panují všude momentálně slevy a můžete toho rovnou využít. Kupříkladu na stránkách cistickyvzduchu.cz nabízí široký výběr. Ceny se pohybují vzhledem ke kvalitě a fukncím výrobku. Ceny mohou sahat až do 50 000 Kč, to je však většinou u čističek, které jsou vyhotoveny jen do stavebních prostor, kde je prašnost příliš vysoká.

Čistý vzduch ve Vašem bytě

Čistý vzduch ve Vašem bytě

 

Pokud však plánujete tedy kupovat čističku vzduchu, musíte se řídit tím, na kolik m² je zapotřebí vzduch vyčistit. Každá čistička má jiný výkon. Například taková čistička jen do místnosti o velikosti 16 m², plus 3 stupně filtrace a ionizátorem Vás vyjde na přibližně 5 000 Kč. E – shop nabízí i čističky na dálkové ovládání, hodící se do místnosti o velikosti 28 m² s cenou zhruba do 16 000 Kč.

Další doporučení

Jestliže stále tápete, jaký byste měli koupit, i na stránkách vzdusin.cz Vám o tom něco vyzradí. Představují velmi výkonný model Čističku Winix U300 – obsahuje 5x filtraci, není hlučný a je vhodný do prostor i do 150 m². Její cena je opravdu výborná a utěšující. Dá se říci, že se za cenu 8 490 Kč opravdu vyplatí.