Česká studentka odhalila tajemství ideální postavy amerických hvězd

Napsal | 21.7.2015

Měla to být jednoduchá prázdninová brigáda – úklid domácnosti jedné z nejobdivovanějších amerických celebrit. Když 24-letá Veronika dostala tuto práci, tak měla radost, že si vydělá, a u té příležitosti okouká osobní život hvězdy.  Nevěděla, že díky tomu se také změní její vlastní život.

Když jsem se dozvěděla, že mám tu práci, tak jsem měla pocit neuvěřitelného štěstí“ – směje se Veronika, 24-letá studentka z Brna – „3 měsíce jsem se měla zabývat úklidem domu známé americké celebrity: trochu uklízet, zalévat kytky, krmit rybičky. V celku to měla být jednoduchá práce, ale výjimečně dobře placená. Měla jsem radost, že kromě toho, že si celkem dobře vydělám a poznám i Los Angeles, tak ještě budu mít příležitost se podívat, jak vypadá každodenní život hollywoodských hvězd.

Veronika je velmi krásná a má postavu supermodelky. Když mi ukázala svoji fotografii, nafocenou před pár měsíci, nemohl jsem uvěřit tomu, že přede mnou sedí ta též osoba. Dívka na fotografii má velmi hezkou tvář, ale také výraznou nadváhu. Jakým zázrakem se jí zbavila za tak rychlou dobu?

Problémy s nadváhou

Moje nadváha, pro mně byla v posledních létech velkým problémem. Byla jsem hodně zakomplexovaná, neuměla jsem vycházet s lidmi, protože jsem si myslela, že vidí pouze mojí nadváhu. Mimo to, jsem nemohla začít s hubnutím“ – vzpomíná Veronika.

Náhodný omyl

Když začala pracovat v Los Angeles, nová zaměstnavatelka řekla Veronice, že může v klidu používat její zásoby jídla a pití. První den dívka zjistila, že nutně potřebuje kávu. „Našla jsem nějaké balení, podívala jsem se na nápis Coffee i myslela jsem si, že je to normální káva. Velice mi chutnala, tak jsem ji začala pít každý den.“

Po nějaké době Veronika zjistila, že hubne – oblečení bylo volnější. Myslela si, že příčinou je úklid obrovského domu, ale toto nebylo moc únavné. Kromě toho, se cítila mnohem lépe než obvykle, měla více energie a měla stále dobrou náladu.

V krátké době i hvězda zpozorovala, že Veronika hubne. „Společně jsme přemýšlely o tom, jak je to možné, když jsem nepoužívala žádné diety a ani cvičení. V jedné chvíli moje zaměstnavatelka řekla: Veroniko! Nepiješ náhodu moji kávu na hubnutí?!“ – přiznává se dívka

Ukázalo se, že se toto stalo – káva, která tak zachutnala Veronice, nebyla obyčejná káva, ale speciálně namíchaná směs. Je složená s kyseliny chlorogenové, neboli z výtažku ze zelené kávy. Tato látka má úžasné vlastnosti, které působí na hubnutí. Vlastně tento nápoj umožnil celebritě a všem jejím kamarádkám to, aby si udržely skvělou postavu.

Americký objev průlomem v hubnutí

„Zaměstnavatelka mi vysvětlila, že je to poslední objev amerických vědců, a je to absolutní hit v boji s americkou pohromou otylosti. Poznamenala rovněž, že když ta káva měla na mě dobré účinky, tak bych měla zkusit kapsle, které obsahují čistý výtažek ze zelené kávy. To jsem udělala.

Výsledky předčily moje nejsmělejší očekávání. Prostě den ze dne jsem vážila pořád méně. Při tom jsem měla mnoho energie, cítila jsem se lépe, než kdykoliv předtím – zmizely moje zdravotní problémy, které byly způsobeny nadváhou – klouby mě přestávaly bolet, konečně jsem mohla běhat bez problémů po schodech a bez pocitu, že vydechnu plíce. A konečně jsem se rozloučila s mými komplexy – získala jsem sebejistotu a znovu jsem se začala líbit sama sobě“ – je uchvácena Veronika a dodává s laškovným úsměvem – „Navíc se líbím i jiným. Muži mě začali svádět už v Los Angeles a po návratu do Brna, mě svádějí také. V poslední době jsem se začala stýkat s jistým klukem. Nechci to zakřiknout, ale asi je to něco vážného.“

Velký úspěch kůry

Hubneme do plavekKůra otestovaná Veronikou, od jisté doby uchvacuje všechny ve Spojených státech. Díky ní, se tisíce Američanů, bez námahy zbavilo velké nadváhy. Doporučují jí největší hvězdy a celebrity. Výrobce, který zjistil,že je velký zájem o tuto formuli, založenou na působení kyseliny chlorogenové, se rozhodl, že ji zašle do Evropy. Na našem kontinentu udělala ohromující kariéru, a získala si zdejší trh. Česká republika není výjimkou – i u nás se lidé nadchli účinností a snadností používání této metody. Teď můžete i vy využít tuto výjimečnou kůry, kterou schvalují lidé na celém světě.

Zjistěte více o metodě, kterou používají americké celebrity