Cellbes katalog oblečení zdarma ke stažení

Napsal | 5.11.2016

Vítáme všechny „shopaholiky“! Dnes jsme se po delší době opět zaměřili na téma oblečení. Znáte značku Cellbes? Víte co nabízí? Odpověděli jste si na 2 předešlé otázky ne? Nevadí! My Vám dnes představíme její internetový online katalog, který je aktuálně ke stažení zdarma.

Cellbes – Módní nebe

Začíná podzimní sezóna a to je právě ten nejvyšší čas na hledání nových kousků do Vašich šatníků. Konečně se opět můžete všichni ukázat ve své pravé kráse vždy a všude. Příjemné podzimní večery k tomu jen vybízejí.

Některé obchody Vám nedají přesně to, co si představujete a tak jsme se zaměřili na internetový obchod, který podzimní módou úplně překypuje!

Cellbes – online katalog

Na stránkách cellbes.cz zjistíte, že nabízí módu pro celou rodinu. Dokonce zde najdete i zajímavé kousky do Vaší domácnosti.

Začíná sezóna podzimních výprodejů a slevy se hrnou ze všech stran. V současné době lze zakoupit úplety  s až 20% slevou! Neváhejte a začnete nakupovat, protože slevy nepotrvají věčně!

Pánské a dámské úplety se slevou 20%

Pánské a dámské úplety se slevou 20%

Co všechno Vám ale tento obchod může nabídnout? Nejen že nakoupíte za rozumné ceny, ale vybere si snad opravdu úplně každý. Jde o velmi nenáročnou a pohodlnou variantu, jak si pořídit ty nejzajímavější kousky, o které se s nikým v obchodě nebudete muset prát jak dravá zvěř.

Letní výprodej – Nakupujte rozumě

Slevy v letním výprodeji dosahují až 60% a to nenechá jen tak někoho chladným. Pojďme se podívat na některé  kousky.

Šaty pro ženy

Styl šatů které nabízí, je charakteristický spíš volným střihem a vzdušným a příjemným materiálem. Náramně se budou hodit na pláž nebo na procházky s dětmi či přáteli v horkých letních dnech. Ceny se pohybují do 700 Kč, což je opravdu přijatelné.

Co je v nabídce pro muže?

Ti se tu také rozhodně neztratí. Tričko s límečkem v pastelových barvách zde najdou do 400 Kč. Jako další, velmi oblíbené, šortkové plavky jen za 599 Kč v dvoubarevném provedení s kostkovaným vzorkem.

Nějaká ta drobnůstka do domácnosti

Pokud se rozhodnete investovat i do domácnosti, neuděláte rozhodně krok vedle. Pokud zrovna nevíte, co by Vaše pokoje pozvedlo na kráse, zkuste záclony s květovaným vzorem. Nemusíte se bát, že se jedná o „babičkovský vzorek“, jde o jemný jarní až letní vzorek s velmi příjemnými barvami a šitým provedením. Prosvětlí Vaše pokoje a dodají na útulnosti.

Online katalog k objednání

Objednejte si online katalog Cellbes 2016

Objednejte si online katalog Cellbes 2016

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a budeme se těšit opět u dalšího 🙂