Bydlení je hra 2014 – přihláška do pořadu

Napsal | 23.6.2014

Nejen znalci bytového designu, ale i laici jistě velmi dobře znají oblíbený pořad České televize „Bydlení je hra“. Tento magazín se na televizních obrazovkách objevuje pravidelně každý čtvrtek v půl šesté večer a vždy nabízí svým divákům nové tipy a nápady v oblasti zařizování pokojů. Pořad má tradičně dvě části – v jedné designoví specialisté realizují přestavbu interiéru některého z diváků, v té druhé pak známý architekt Aleš Student prochází a odborně hodnotí byty, které do magazínu přihlásili další dobrovolníci. Právě kombinace zábavy a chytrých rad je to, co dělá tento pořad nenapodobitelným. Součástí každého dílu je také divácká soutěž, ve které je možné vyhrát zajímavé ceny. Zaujalo vás téma pořadu a máte zájem se do něj přihlásit? Není nic snazšího!

Jak se do magazínu přihlásit?

Pokud máte zájem o odbornou rekonstrukci a nebojíte se pozvat do svého bytu štáb s kamerami, můžete se týmů odborníků pořadu „Bydlení je hra“ směle svěřit do péče. Stačí zavítat na internetové stránky pořadu, kde je k dispozici univerzální formulář. Ten pak stačí stáhnout a pečlivě vyplnit a poslat vedení pořadu několika způsoby. Můžete volit klasickou cestu poštou, nebo vyplněný formulář zaslat emailem nebo faxem. Veškeré potřebné kontakty jsou přirozeně k dispozici na internetu.

Netoužíte po přestavbě svého bytu, ale rádi byste se stali součástí oblíbeného pořadu? Tak proč svůj byt nenechat odborně zhodnotit? Kdoví, třeba se právě ve vás skrývá nadání pravého architekta! To vše dokáže odhalit specialista Aleš Student. Přihlášku ke zhodnocení bytu naleznete také na webových stránkách pořadu a postup je pak úplně stejný.

Zapojte se do oblíbeného televizního pořadu a proměňte vaše bydlení k nepoznání! Žádný jiný televizní magazín vám nenabídne tak praktické a učené tipy, jako právě „Bydlení je hra“. Sledujte aktuální novinky z designu a nechte tým pořadu vytvořit váš vysněný byt. Bydlete hravě!

One thought on “Bydlení je hra 2014 – přihláška do pořadu

  1. Marcel Vála

    Ahoj. Tak jsem se přihlásil, tak doufám že mě vyberete.

Není možné diskutovat