Booking.com v České Republice – jak funguje?

Napsal | 29.2.2016

Vítáme Vás u dalšího článku a dnes přicházíme s tématem Booking.com v ČR. Povíme si, o to vlastně jde, jak funguje a k čemu se využívá.

Booking.com

Netušíme, zda jste o této stránce víte, ale stále jsou tu lidé, kteří tento název vidí poprvé. Jedná se o světovou agenturu pro on-line rezervace ubytování. Jestliže se chystáte na služební cestu či soukromou, booking.com Vám jistě pomůže a vyhoví. Společnost byla založena v roce 1996. Co se týče cen za ubytování, jsou kolikrát velmi příznivé. O jaké typy ubytování jde? Tak samozřejmě různé apartmány i pro velké rodiny, najdou se zde i hotely. Jesltiže si zakládáte na luxusu, tady Vás určitě nadchnout. Stránku je možné navolit až do 40 různých jazyků. Opravdová zajímavost je, že nabízí ubytování až ve 220 zemích. Čím dalším se společnost pyšní je, že má až přes 60 poboček po celém světě.

Jaké jsou možnosti v České republice?

Co se týče destinací v České republice na pobyt, není toho málo. Jestliže si chcete udělat spíše výlet po naší republice, neudeláte rozhodně chybu. Nabízí se Vám tu – Praha, kde je až 1085 druhů ubytování. Řadí se mezi ně velká řádka luxusu a pohodlí. Jako další tu mají Brno, které jezaplněno až 193 možnostmi ubytování. Naskýtá se na stránkách velká vychytávka. Jmenuje se „Plánovač dovolené“ – ušetří mnoho času při hledání, přičemž jako nejoblíbenějšími destinacemi se stávají Vídeň, Praha a Budapešť.

Jak si zařídit pobyt?

Nejde o nic těžkého. Zajdete si na stránky booking.com a hned na titulní stránce se Vám nabídne vpravo nahoře žlutá tabulka, která umožňuje prostor a přehlednost ve hledání destinace, kterou právě chcete prozkoumat. Nejdříve byste měli zadat právě destinaci, ve které chcete trávit čas. Dále musíte zasznačit datum příjezdu a odjezdu, naskýtá se i možnost že nevíte termín. Jako další a velmi usnadňující, je zaškrtnutí, jestli se jedná o práci či dovolenou. Jako poslední zadáte, jaký počet lidí chce vlastně cestovat. Vše vyplníte a Vaše požadavky by se měly vyhledat.

Věříme, že Vás tento článek o Booking.com v České republice zaujal a navandil Vás na případné cestování jak po naší zemi tak i po zahraničí. Jestliže máte k tomuto tématu co říci, napište to do komentářů pod článkem.