Bazoš nábytek daruji zdarma za odvoz

Napsal | 12.8.2014

Nábytek je snad již v dnešní době nezbytností a vedle elektroniky, oblečení a jídla ho kupujeme nejčastěji. Je jedno jestli je finanční krize nebo ne – věci se musí v bytě někam ukládat. V dnešní době je ale všechno poměrně dost drahé a tak se spousta z nás snaží šetřit jak jen to jde. My Vám dnes ukážeme způsob jak si pořídit nový nábytek a nezaplatit za něj ani korunu! Zdá se Vám to nemožné? Věřte, že to jde!

Bazoš – Bazar nábytku

Portál díky němuž je to možné. Jedná se o jeden z největších online bazarů v České Republice. Nabízí spoustu inzertních ploch a mezi nimi jsou inzeráty na odvoz nábytku zdarma! Volně přeloženo – Někteří lidé již mají nábytek, který nechtějí a rádi ho darují dále – jen si pro něj musíte přijet. Takže pokud překousnete, že budete například –  používat jídelní stůl po někom tak můžete ušetřit spoustu peněz.

Kde najdu onu kategorii?

Takže. Otevřete si nové okno prohlížeče a napište do adresního řádku – www.bazos.cz. Dostanete se na úvodní stránku, kde se nachází spousta kategorií. Vás ale zajímá kategorie„nábytek“ . Otevře se stránka s nabízeným produkty a vlevo si můžete vybrat co potřebujete. Pak už stačí projíždět jednotlivé inzeráty a hledat u ceny „Daruji za odvoz“. Počkejte to je poměrně zdlouhavý proces. Známe jedno rychlejší řešení!

Vidíte nahoře stránek pro vyhledávání? Napište do ní „daruji za odvoz“ a  vyjedou Vám všechny inzeráty, které nabízejí zboží pouze za odvoz – jsou zdarma.

Nakupujeme efektivně

Sami asi uznáte, že pro starou postel či komodu se Vám nevyplatí jezdit přes půlku republiky. Proto při hledání zadajte Vaše PSČ a ještě kolik kilometrů od Vašeho bydliště může nabízený produkt být. Osobně doporučujeme 120 Km – je to již poměrně slušný záběr, je velká šance že na na něco narazíte a benzín či nafta Vás vyjdou max na 500 Kč.

Na závěr taková malá rada. Jak říkali už naše babičky – štěstí se musí jít naproti a tak sledujte často kategorii nábytku. Věříme, že dřív nebo později narazíte na opravdovou bombu kvůli které by se vyplatilo jet i přes 200 Km.