Baumax.cz – Katalog nového zboží

Napsal | 7.5.2016

Vítáme Vás u dalšího čánku. Dnes si budeme povídat o Baumaxu, prodejně, která Vám pomůže při různém sestavování a vybavování. My se však zaměříme na novinky, které Baumax nabízí.

Baumax

Baumax je především obchodem, který se stará o to, aby Vaše zahrádky či obecně bydlení, vypadaly dobře a bylo vše také nejlépe funkční a vybavené. Tento obchod slouží k prodeji stavebního materiálu a vybavení interiérů i exteriérů.

Proč od nich nakupovat?

Tak především proto, že jsou velmi známou firmou s kvalitními výrobky a nízkými cenami. Pokud jste už zvyklí na tento obchod a navštěvujete ho pravidelně, doufáme, že už máte zákaznickou kartu, kdy Vám díky ní prodají příslušný materiál ještě za nižší cenu. Pokud Vás zajímají další informace o tomto obchodu, mají své internetové stránky www.baumax.cz.

Katalog nového zboží v Baumaxu

Rádi byste něčím osvěžili svůj domov nebo zahrádku? Baumax pro Vás připravil několik novinek a to i za celkem rozumnou cenu.

Sekačka REM 3615

Jestliže jste se rozhodli vybavit svou zahrádku, máme tu pro Vás příjemnou nabídku. Jedná se o Elektrickou sekačku REM 3615. Je vybavena motorem o výkonu 1500 W. Objem koše je 40 l a je velice lehká, váží přibližně 11, 5 kg. To ale není vše!  Má centrálně nastavitelnou výšku sečení v rozmezí 25 až 65 mm a obsahuje převod otáček pomocí malého klínového řemene, díky kterému se zvyšují otáčky. V Baumaxu ji seženete za pouchých 2 199 Kč.

Zahradní set Luisa 2+1+1

Jako další tu máme Zahradní set Luisa 2+1+1. Tento set obsahuje rozkládací stůl o velikosti 160-210 x 90 x 73 cm, polohovací křeslo 110 x 6 x 67 cm a lavici 170 x 59 x 110 cm. Vše je z borovicového dřeva a nábytek je celý lakovaný. Zakoupíte ho za 9 115 Kč.

Odbočíme od zahrádek a vkročíme do bytového nebo domovního vybavení.

Dveřní křídlo IZA

Potřebujete nové dveře, nebo ty staré vyměnit za novější a kvalitnější? Zkuste tedy za pouchých 999 Kč Dveřní křídlo IZA, jedná se o pokojové dveře, které oslní svým ořechovým vzhledem a obdélníkovým okýnkem, které přivede do místnosti světlo