Bambule katalog vánoce 2015

Napsal | 25.11.2015

Začíná čas nervózity, spěchu – prostě předvánoční atmosféry a my tu pro Vás máme další vánoční katalog, který se bude týkat především obchodu Bambule. Řekneme si, kde tento obchod můžete nalézt, jaké zboží a slevy nabízí. Ano v posledních 3 dnech píšeme o slevách v hračkářstvých pro Vaše malé ratolesti. Předchozí články jdou ZDE a ZDE.

Bambule

Velmi zvláštní název obchodu, ale vkusně ladí s produkty které nabízí. Jedná se samozřejmě o prodejnu hraček. Obsahuje široký výběr kvalitních hraček od světových i domácích výrobců. Nejvíce produktů je od značek – LEGO, Barbie, Fisher Price a mnoho dalších. Pokud se Vám nechce do kamenného obchodu, můžete zavítat na jejich webové stránky eshop.bambule.cz, kde si zboží prohlédnete a zakoupítel. Tento styl nákupu je velmi pohodlný a máte jistotu, že vše proběhne tak, jak má.

Bambule katalog Vánoce 2015

Bambule katalog Vánoce 2015

Co obchod nabízí ve vánočním katalogu?

Jako každý obchod s hračkami nabízí plyšové hračky, LEGO stavebnice, společenské hry, ale co na víc, tak to je dětská kosmetika. Dětská kosmetika v hračkářství? Také nás to nemálo zarazilo. Ale jdeme dál.

Co se týče vánočního katalogu, nás dokázal překvapil a myslíme si, že se tak stane i u Vás.
Pro ty nejmenší, obchod nabízí zajímavý interaktivní stoleček. Jedná se o stoleček, jenž má na sobě interaktivní talčítka, která vydávají různé zvuky. Cílem je samořejmně stimulace komunikačních dovedností dítěte a to za pouhých 1 000 Kč. Jako dalším dárečkem, tentokrát cíleně pro holčičky, velký domeček pro panenky. Nejen že je až třípatrový, ale obsahuje i nábytek vyrobený ze spojení dřeva a plastu. Cena není nízká, ale pokud ho Vaše malá princeznička uvidí, nebude chtít jiný. Jestliže jsou děti opravdovými fanoušky Včelky Máji, i tu zde najdete a to opravdu za nízkou cenu. Nechybí k ní samozřejmě i její kamarádi Vilík a Hop.

Spotřebiče pro nejmenší

Pořád si Vaše děti nebo vnoučata hrají nebo se Vás snaží napodobovat v kuchyni, ale bojíte se, že by si mohli nakonec i ublížit? Největší radost dítěti uděláte, když mu pořídíte kupříkladu mixér Smart. Spotřebič samozřejmě není pravý, zato velmi realistický. Pro malého pomocníka či pomocnici to bude velmi zajímavé a bude mít dobrý pocit z toho, že dokáže skoro stejně ušlehat těsto jako dospělý. Mezi další patří i pračka Smart. Nesmí chybět u žádné malé hospodyně. Jak by asi jinak vyprala špinavé věci pro svou oblíbenou panenku?

Věříme, že Vás tento článek o vánočním katalogu na rok 2015 obchodu Bambule zaujal. Snad Vám rozšířil obzory a přivedl na další nápady v koupi dárků pod stromeček.