Aukro nábytek bazar Praha

Napsal | 28.4.2015

Dnešní článek bude patřit zejména všem nadšencům do staršího nábytku. Chystáme se Vám totiž ukázat, jak lze pořídit opravdu zajímavé starožitné (ale i nové) kusy nábytku za velmi příznivé ceny.

Aukro bazar – Starožitný nábytek táhne!

Starožitný nábytek je dnes vývozní artikl na poli nábytkářského průmyslu číslo 1. Dochované kusy z minulého století se dnes prodávají za desítky, leckdy i stovky tisíc korun. Pro mnoho zručných řemeslníků, jež jsou pro tuto práci naprosto zapálení, je tedy starožitný nábytek velmi lukrativní. Kde ale takové kusy nábytku hledat?

Stovky aukcí!

Řešením je Aukro – největší aukční portál v České republice. Osobně si myslíme, že Aukro není potřeba nikterak představovat. Spíše se zaměříme právě na onen nábytek. Ten sem vkládají mnohdy nezkušení uživatelé, jež starožitné modely podědí, koupí někde na trhu, či jen prostě a jednoduše někde najdou. Následně ho prodávají právě na Aukru a pokud máte štěstí, můžete se dostat i k opravdovým raritám.

Od skříní po zrcadla

Všechen nábytek na Aukru najdete ZDE. V nabídce je opravdu vše – od starých stolů, přes dochované pohovky, až po nejrůznější doplňky, jako věšáky, zrcadla, nebo komody. Jednotlivé kusy sem dávají povětšinou jednotliví uživatelé, nicméně nezřídka kdy se zde objeví i nabídky od bazarů, nejčastěji z Prahy.

Rychlejší vyhrává

Pakliže by se Vám nějaký kus nábytku opravdu zalíbil, stačí se zaregistrovat na Aukro.cz, přihlásit a začít přihazovat. Smiřte se s tím, že ani zdaleka nevyhrajete každou aukci.  Nábytek (jak od soukromníků, tak od bazarů) je jednou z nejsledovanějších kategorií na celém portále a pokud se chcete dostat ke skutečně lukrativním kouskům, je třeba sledovat stránky i několikrát denně, neboť ty nejlepší kousky mizí opravdu rychle.

Nový nábytek

Stejná situace platí i u nového nábytku, kterého se lidé často zbavují třeba kvůli nevhodnému umístění do jejich prostoru, kvůli barvě, či třeba absenci nožiček (majitel má podlahové topení…). Avšak i toto zboží mizí opravdu rychle a i zde se vyplatí sledovat výše zmíněnou kategorii na Aukru opravdu často.