Aukro.cz bazar nábytek

Napsal | 3.8.2014

Dnes jsme se rozhodli, že Vám také ušetříme nějaké peníze. Nový značkový nábytek je samozřejmě super. Vědí to všichni, kdo sledují naše speciály o IKEE, Scontu nebo Teskomě. Občas ale peněz není nazbyt a je potřeba šetřit. No a co si budeme říkat pěkný nábytek je v dnešní době celkem luxusní a drahá záležitost. Takže dneska navštívíme největší aukční portál v České Republice – AUKRO.

Aukro.cz Největší online Bazar

Pojďme si Aukro nejdříve v krátkosti představit. Činnost aukčního portálu byla zahájena v roce 2003 někdy během Srpna. Ze začátku si portál sbíral pomalu uživatele – po roce jich měl pouze 7 tisíc. Tým na stránkách neustále pracoval a v současné době se jedná o největší aukční portál, jenž má více než 3,5 milionu uživatelů. To je více než polovina české internetové populace.

Co jsme tak ještě koukali na statistiky, tak každou minutu se na aukru prodá 22 položek a od spuštění portálu zde již proteklo 24 miliard korun.

Aukro jako bazar nábytku

Na Aukru lze nakoupit nejrůznější zboží (auta, elektroniku, oblečení, hudbu, kosmetiku a dokonce i nemovitosti) – nové nebo již použité. My se dnes zaměříme na zboží použíte – konkrétně na nábytek.

Chcete-li nakoupit starší nábytek, tak musíte navštívit kategorii – Dům a Zahradam a následně Nábytek – obsahuje hned několik podkategorií.

  • Komody, vitríny, knihovny
  • Koupelna, WC, Kuchyně a jídelny
  • Ložnice
  • Nábytkové součásti, kování
  • Obývací pokoj
  • Pracovna
  • Předsíň
  • Ratanový nábytek
  • Skříně
  • Studentské pokoje

 

Co jsme tak zběžně koukali, tak k aktuálnímu datu je v nabídce pro každou pod-kategorii minimálně 1500 kusů nábytku. Nejpočetnější je katagorie – Koupelna a WC, kde je až těžko uvěřitelných 5 000 položek. Je tedy opravdu z čeho vybírat.

Na Aukru existuje hned několik faktorů, které mohou výběr Vašeho zboží značně ovlivnit. Ten nejzákladnější faktor je, zda chcete zboží nové či použité. Je i možnost aukce nebo kup teď, stanovit si hraniční cenu, lokalitu či dobu dodání.

Nakupujeme sedací soupravy

Pojďme se kouknout na konkrétní nabídku. Jelikož dnes chceme ušetřit, tak budeme koukat pouze na nabídku již použitého zboží. Taková nová běžná sedací souprava v dnešní době přijde na minimálně 17 000 Kč. To je poměrně dost. Zvlášť když si vezmete, že průměrný plat je 25 000 Kč hrubého. To znamená, že na sedací soupravu by jste v podstatě vydělávali jeden celý měsíc, zaplatili nájem a na jídlo by Vám již nezbylo. To není moc ideální řešení. Pojďme tedy mrknout na konkrétní nabídky použitého zboží.

Stačí nám zůstat na úvodní stránce a co nás přímo bije do očí je nabídka krásné sedací soupravy za 510 Kč. Do konce aukce zbývají 2 hodiny. Ano čtete správně 510 Kč!!!. Bez nějakých složitých propočtů je na první pohled vidět, že lze ušetřit až 16 500 Kč.

Říkáte si. Sedací souprava za 510 Kč i s křeslem – ta nebude nic moc. Ba naopak! Je v naprosto výborném stavu, ale to necháme na Vás jdeme se mrknout dál. Vidíme zánovní sedačku za 2500 Kč, další za 1500 Kč a měsíc používaný designérský skvost z IKEI za 6500 Kč – původní cena 18 350 Kč. Takže dejme tomu, že koupíte sedačku za 5000 Kč – 12 000 Kč ještě zbývá.

Nezapomeňme na zahradní nábytek

No jelikož nám z plánovaného nákupu sedačky zbylo ještě 12 000 Kč, tak se půjdeme mrknout po nějakém zajímavém kousku na zahradu.

Jestliže se říká, že nábytek je drahá záležitost, tak u toho zahradního to platí dvojnásobně. Pořídit si kvalitní posezení na zahrádku může vyjít jak nákup nového smartphone a někdy by ani taková peníze nestačily. Tak teď jste mě měli zarazit, protože víte, že lžu! Ano skvělé ratanové posezení můžete sehnat za super peníz a vy dnes již víte kde, ano přesně tak na AUKRU – http://aukro.cz/nabytek-ratanovy-nabytek-76555?order=m&bmatch=s0-dom-czech-0717&buyUsed=1

Až nakoupíte perfektní venkovní sezení za 3000 Kč, tak nám to raději ani nepište. Mohli bychom prasknout závistí, jelikož my jsme si zahradní posezení pořídili za nehorázné peníze.

Doporučujeme – Naše zkušenosti

Ke konci bychom chtěli podotknout, že pomocí Aukra jsme vybavovali náš první byt. Byli jsme studenti a peněz nebylo nazbyt. V aukcích jsme v roce 2010 koupili použité věci, které nám slouží dodnes. Některé jsme již vyměnili, některé opět prodali na Aukru a ty co nám zůstali slouží době ještě teď. Chcete-li ušetřit během zařizování třeba studentského bytu, tak nákup nábytku přes aukro je tou pravou volbou.

Doufáme, že náš článek Vám byl přínosný. Snažili jsme se ho udělat dostatečně obsáhlý, abychom Vám ukázali, jak lze díky Aukro.cz bazar nábytek skvěle ušetřit a i přesto pořídit funkční a vkusný nábytek. Mějte se krásně a budeme se těšit u dalšího článku.