Albert leták příští týden

Napsal | 20.8.2014

Vítejte u článku z nového cyklu o známých řetězcích supermarketů, které jistě pravidelně navštěvujete díky výhodným nabídkám kvalitních produktů či kvůli nabídce čerstvého pečiva ovoce nebo zeleniny. V následujících řádcích se budeme zabývat jedním z řetězců, kterým je ALBERT supermarket, a jeho akční nabídkou z letáku, se kterou se setkáte příští týden v regálech tohoto obchodu a kterou tedy i můžete skvěle využít.

Albert – skvělý a kvalitní výběr

Albert je na českém trhu velice silným konkurentem pro ostatní obchodní řetězce, které se zaměřují na prodej zboží všeho druhu. Dříve nahradil Hypernovu, což Vám jistě také neuniklo, avšak v současné době se snaží nahrazovat především řetězec Interspar, který je v období stagnace.

Co tedy naleznete za skvělé slevy v letáku na příští týden? Začneme třeba ovocem a zeleninou, která bude v nabídce. Ve slevě budou nektarinky, salátové okurky, ale i bílé hroznové víno, mrkev a mnoho dalšího – vybere si tedy určitě každý.

Pokud existuje něco, co nepopiratelně zajistí bezhlavý nájezd zákazníků všeho druhu a každého věku, je to sleva na mléko, které svou cenu dlouho drží konstantně na hranici dvaceti korun. Příští týden bude ale právě sleva na tento produkt, avšak nebude příliš času na váhání – akce bude trvat pouze od pátku do neděle!

Kdo si potrpí na čerstvé pečivo, v Albertu si přijde na své. Přístí týden budou v akci také kaiserky. Pokud přemýšlíte i nad tím, co si uvařit příští týden, leták Vám nabízí jistou odpověď prostřednictvím skvělé akce na vepřovou kýtu bez kosti a v celku!

Škola volá!

Pomalu, ale jistě se blíží také první školní dny tohoto školního roku. Pro obchodní řetězce jakým je třeba právě Albert to znamená nabídnout zákazníkům skvělý sortiment pomůcek do školy, samozřejmě s různými slevami. V akci tedy budou nejen sešity a kružítka, ale také sešity různých rozměrů a oblečení pro nový šatník školáka, který bude jistě chtít první školní den pěkně předvést.

Věříme, že i Vy si najdete v akčním letáku na příští týden od Albertu své a budete s výběrem vskutku spokojeni.