Aktuální katalog produktů Tupperware 2015

Napsal | 17.12.2014

V předchozím článku jsme Vám představili společnost Tupperware. Dozvědět jste se mohli o vzniku, přehledu zboží, a také hodnotách firmy, které jsou odráženy na všech výrobcích. V dnešním díle našeho malého Tupperware seriálu se zaměříme na aktuální katalog produktů Tupperware 2015.

Je už katalog pro rok 2015 na světě?

I přesto, že poměrně velké množství hospodyněk už vyhledává katalog na dalších kalendářní rok, obchodní zástupci Tupperware nás stále nechávají čekat, neboť nový katalog ještě bohužel není na světě. Dle našich informací ho můžeme očekávat v půlce až koncem prosince 2014. Do té doby se musíme spokojit s letošní nabídkou, která je v celé své kráse obsažena v aktuálním katalogu.

Elektronická i tištěná verze

Aktuální katalog produktů je určen pro období podzim-zima 2014 a je k dispozici jak v elektronické verzi, tak v tištěné – obojí pak zcela zdarma. Elektronickou verzi si můžete kdykoliv prohlédnout na stránkách tupperware.cz v záložce „online katalog“. Tištěnou verzi seženete ve všech zákaznických centrech. Jejich výpis a přesnou polohu s kontakty můžete najít rovněž na stránkách tupperware.cz, konkrétně v záložce „kariéra & kontakt“. Na distribučních místech si lze rovněž telefonicky sjednat schůzku a případně se domluvit, jak můžete nakoupit jednotlivé výrobky, či jak začít kariéru.

Obsah aktuálního katalogu

No a co je vlastně obsahem aktuálního katalogu? Dalo by se ve velké zkratce říci, že absolutně všechno – od malých doplňků, jako jsou silikonové stěrky, obracečky, naběračky a nože, až po teflonové formy na bábovky, brousky nožů, různé kráječe a hrnce. A každého výrobku pak máte uvedenou cenu a popis výrobku. Mnohdy nechybí ani vysvětlení principu daného výrobku. Mezi novinky v katalogu pak patří třeba mlýnek na maso, jehož cena začíná na 2535 korunách, nebo třeba šlehač Super šéf, jež pořídíte za 1960 korun.

Na konci letáku pak najdete kontakty na jednotlivá distribuční místa i motivující text na téma „proč se stát součástí společnosti Tupperware“.

CHCETE-LI SI KATALOG PRODUKTŮ PŘEČÍST KLIKNĚTE SEM