Závěsný organizér na oblečení na zip

Napsal | 22.2.2014

Obchodní řetězec IKEA nabízí spoustu doplňků do Vaší domácnosti. Nezapomíná ani na Vaše oblečení. Konkrétně na vaky pro jeho uschování.

Závěsný vak SKUBB

Jedním z nich je závěsný vak na oblečení SKUBB. Tento produkt je určen především pro skříně z kolekce PAX, které můžete v IKEA rovněž zakoupit. Hodí se hlavně na zimní či letní oblečení. Když dané oblečení zrovna nepotřebujete (například v zimě šaty, či v létě bundu), můžete ho uschovat do vaku SKUBB a nemusíte se bát, že by se na něj přes sezónu prášilo, či Vám ve skříni nějak zbytečně překáželo. SKUBB obsahuje háček a poutko, které Vám usnadní jeho zavěšení do skříně. Co se týče materiálu, ze kterého je SKUBB vyroben, jedná se o 100% polyester.

Pokud přemýšlíte nad tím, kam SKUBB ve skříni vůbec zavěsíte, nemusíte se ničeho obávat. Součástí balení je totiž plastová šatní tyč. SKUBB i s tyčí pořídíte za 199 Kč.

My sami jsme si tento praktický Vak pořídili a nemůžeme si ho vynachválit. Proto koupi doporučujeme i Vám. Případě, že by se Vám SKUBB nelíbil mrkněte na sem. Na stránku na kterou odkazujeme najdete další závěsné vaky. Namátkou jich pár vyjmenujeme – GARNITYR,  JÄLL, SVAJS nebo KOMPLEMENT.  Ceny i u těch ostatních se pohybují maximálně do 400 Kč.

Zdroj – Oficální stránky IKEA