Zapékací miska pro jednu osobu

Napsal | 6.12.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích, které můžete využít v kuchyni i v celé domácnosti, přičemž se jedná o kvalitní produkty, které můžete mít i Vy. V dnešním článku se budeme zabývat produktem, který je velice užitečný pro menší porce jídla, které nadchází, když buď bydlíte sami anebo jde zkrátka o chuťovku, které nemusí být mnoho. Produktem je zapékací miska pro jednu osobu a v následujících řádcích se podíváme na to, jak dobře se dá využít.

Praktická pomůcka pro pečení malých porcí!

Pokud chcete udělat malý koláč třeba pouze na vyzkoušení nového receptu přičemž nechcete zbytečně plýtvat surovinami, kdyby se náhodou nepovedl, malá zapékací miska pro jednu osobu je skvělým řešením, bez kterého se v tomto případě jen těžko obejdete. Zapékací miska není ale využitelná pouze pro tyto účely – můžete v ní připravovat i masité pokrmy, které mají třeba pouze zahnat hlad, takže se jedná spíše o svačinku. Nemusí tomu tak ale přesně být, může se klidně jednat o plnohodnotné jídlo, které si dáte třeba k večeři nebo obědu.

Zapékací miska pro jednu osobu je také velice kompaktní. Díky své velikosti se dá uložit na mnoho různých míst, přičemž nikde nezabere mnoho volného místa, které by se dalo využít i pro skladování jiných produktů.

Skvělé vlastnosti

Miska na zapékání je samozřejmě ohnivzdorná. Je odolná vůči opravdu vysokým teplotám, které je vystavena právě v klasické troubě. Je však také možné třeba menší buchtu připravit za pomocí trouby mikrovlnné.

Věříme, že jste se v tomto článku dozvěděli opravdu užitečné informace, díky čemuž nyní víte, co čekat od produktu zapékací miska pro jednu osobu a také věříme, že díky těmto informacím se i Vy rozhodnete malou zapékací misko zakoupit a užívat si tak komfortního pečení malých porcí jídla, u kterých také příprava zabere o mnoho méně času, než u porcí větších. Připomínky a Vaše zkušenosti s produktem si rádi přečteme v komentářích.