Sconto obývací stěny

Napsal | 20.10.2014

Vítejte zpět u dalšího článku z cyklu o produktech, které naleznete v nabídce řetězce Sconto známe pro svou nezdolnou kvalitu a přiměřenou cenu. Středem pozornosti v dnešním článku bude takzvané „druhé srdce obývacího pokoje“, jež je známo jako obývací stěna, konkrétně od Sconta nábytek. Podíváme se na tento kus nábytku podrobněji a ukážeme si vlastnosti, které můžete od tohoto výrobku očekávat.

Obývací stěny i do Vašeho bytu či domu!

Bez pořádné obývací stěny si již každý určitě nedokáže obývací pokoj představit, proto není žádným překvapením, že se řetězce, které nabízejí kvalitní sortiment nábytkových souprav, předhánějí v nabídkách moderních řešení v podobě nábytkových sestav a setů, které mohou uspokojit i Vaši potřebu po kýžené obývací stěně.

Není tomu jinak ani u nabídky Sconto nábytku a proto si nyní můžeme ukázat několik opravdu skvělých obývacích stěn, které se hodí nejen do obýváků, jak název napovídá, ale může být klidně upotřeben v pracovně nebo dětském pokoji, kde jistě najde své plné využití hlavně díky úložnému prostoru.

Pár skvělých příkladů za vše

Jednou z takových skvělých moderních stěn je třeba Obývací stěna ABANO. Tento skvost se pyšní nadčasovým designem, který potěší oko všech zákazníků, kteří touží po novějším vzhledu s trendy barvenou kombinací ve světlých odstínech. Cena 6 499,- je vskutku velice dobrou nabídkou za stěnu, která nabídne dostatečné místo jak pro televizi, tak i pro STB nebo DVD přehrávač, přičemž se nezapomíná na úložný prostor a velice vkusné skleněné vitríny, které doladí obývací pokoj do moderní dokonalosti.

Další stěnou, tentokrát z nižší řady, ale i přesto velice pěknou nabídkou, je Obývací stěna ALAMOS. Tato obývací stěna se pyšní elegantně klasickým dřevěným vzhledem, který neurazí. Avšak to, co nabízí mimo vzhled je důležitější – opravdu velký úložný prostor a poličky, na které se vejde mnoho věcí, nad kterými chcete mít neustále dohled. Televizi také nebude oříšek umístit, stejně tak i různé přehrávače. Cena 3 399,- je odpovídající atributům. ALAMOS si můžete zakoupit na oficiálním webu

ALAMOS Obývací stěna - zdroj www.sconto.cz

Věříme, že s nabídkou Sconto obývacích stěn a ukázkami, se kterými jsme Vás seznámili, budete spokojeni i Vy. Pokud Vás napadají jisté připomínky k tématu, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.