Kuchařka Ládi Hrušky ke stažení

Napsal | 8.11.2014

Kdo by neznal mediálně známého, slavného, amatérského, avšak velice důvtipného kuchaře Láďu Hrušku. Tato hvězda komerční televize Nova si užívá své chvíle jako jedna z předních celebrit v oblasti kuchyně hned vedle třeba Jirky Babicy nebo Itala v kuchyni z TV Prima FTV.

Kuchařka Ládi Hrušky ve Vašem knihkupectví!

Ládi Hrušky není plna pouze televize a internet, ale také knihkupectví. Jeho nová kuchařka, která je zároveň jeho debutem, se stala velice oblíbenou, vyhledávanou a žádanou v knihkupectvích po celé republice. V každém větším obchodním centru v ČR se také pořádala autogramiáda, aby na své kuchařky sám Láďa Hruška zvěčnil svůj podpis.

Někteří z nás ale nechtějí kuchařku kupovat – chtějí ji stáhnout. I to je možné, jelikož internet nabízí mnoho možností, jak se dostat k různým produktům, tedy i ke knihám a respektive také kuchařkám.

Stahovat je snadné, ale proč Láďu nepodpořit?

I přesto, že je jednoduché si danou kuchařku stáhnout, je to poměrně neetickétakového mistra je vhodné podpořit koupí jeho výtvoru třeba v knihkupectví. Pokud se Vám jeho recepty tedy opravdu líbí, nestahujte je. Kupte si hmotnou kuchařku!!!

Vaření s Láďou Hruškou není eventuelně vůbec těžké najít ke stažení a to navíc v různých možných formátech. Pokud chcete v PDF, můžete stahovat zde. Jestli vám ale spíše vyhovuje textový formát DOC, na této stránce je ke stažení právě takový soubor s danými recepty uvnitř.

Po stažení nebo zakoupení kuchařky si již můžete užívat velice nápaditých receptů, které Láďa buď vymyslel svépomocí anebo našel jako variantu jiného receptu. Vše spojuje to, že se soustřeďuje na především levné pokrmy, které jsou ale zároveň chutné a bývají i poměrně výživné.

Video-recept Ládika Hrušky

Přejeme Vám mnoho krásných chvil, kdy kuchařku Ládi Hrušky využijete k vytvoření jeho slavných jídel za málo peněz. Ještě jednou Vám klademe na srdce. Podpořte tohoto mistra koupí knihy a nikde jí nestahujte! Vemte si, že tvorba, marketing a čas, jenž byl do knihy investovaný stojí peníze a Vás necelé 200 Kč určitě nezabijí.

Jsme přesvědčeni, že jste v našem článku nalezli přesně to, co jste hledali. Pokud máte nějaké připomínky či se chcete pochlubit již s Vašimi zkušenostmi s kuchařkou, jistě vše zanechte v komentářích pod článkem.

Zdroj náhledového obrázku – Jedna z reportáží TV NOVA
Všechny video-recepty Ládi Hrušky