Vysoké vázy na kytky

Napsal | 5.1.2014

IKEA dbá nejen na pohodlí a spokojenost svých zákazníků, ale také na estetičnost vzhledu. Jejich vysoké vázy na květiny se vyrábí ve více sériích, můžete si tak vybrat tu, která se nejlépe hodí vašemu vkusu a potřebě.

Váza FREDLÖS

Například váza FREDLÖS se vyrábí z keramiky v béžové barvě a stojí 349 kč. Pokud nejste příliš fanoušky živých květin, můžete si do ní dokoupit květiny umělé, taktéž je nabízí obchodní domy Ikea. V místnosti působí jako příjemná ozdoba.

Alternativou je váza CYLINDER vyrobená z ručně foukaného skla. Vypadá velice elegatně, avšak je třeba s ní zacházet opatrně. Stojí 499 kč.

FYLLIG

Další z vysokých váz je FYLLIG, ta je o něco dražší než obyčejná skleněná váza. Je vyšší i masivnější a dá se použít jako dekorace, vyplnit jí můžete nejen květinami, ale například i kamínky nebo sušenými roslinami. Vyrábí se v různých barevných i tvarových alternativách.

Nejoblíbenější váza

Jednou z nejoblíbenějších je FÖRÄNDRAD, kterou lze koupit za 998 kč. Je vyrobená z keramiky a  vypadá dobře vyplněná sušenými květinami TORKA.