Vonné svíčky

Napsal | 25.12.2013

Zboží IKEE mám velmi ráda, je dobře sestavitelné, hezky vypadá a určité prvky obohatí skvěle domácnost a hodí se k sobě. Jednotlivé sekce obchodního domu nabízejí různé druhy zboží, ať už velké kusy nábytku, či dekorace do domů a bytů. Co mám na zboží velmi ráda, je nejen jeho kvalita, ale i cena, která je vždy velmi příznivá a v obchodním domě IKEA si každý najde výrobek, který se mu zamlouvá, ať už je dítě, dospělý či senior.

Drobné dárečky

Velmi ráda jezdím do tohoto obchodního domu před Vánoci, i přes velké množství nakupujících a dlouhé fronty. Letos jsme sem opět zavítali. Sehnali jsme spoustu dárků a strávili hezké odpoledne. Jedním z nejhezčích a nejuniverzálnějších dárků jsou vonné svíčky, které jsou k zakoupení v mnoha provedeních, velikostech, vůních a nádobách. Můžou být jednoduché ve skle, čajové svíčky, bez nádoby nebo s nádobou zdobenou. Dají se zakoupit i v sadách, kde jsou často tři různé velikosti.

Tindra

Nejradši mám vonné svíčky ve skle Tindra za pouhých 29 korun. Můžeme si vybrat z více vůní jako je brusinka, jablko nebo vanilka aj. Krásně voní a přivádějí do domu příjemnou Vánoční atmosféru. Svíčka hoří až 30 hodin a po jejím vyhoření se skleněná nádoba dá použít jako svícen. Naše dárky se všem opravdu líbily a příští Vánoce vím, kam opět zamíříme.