Vodní postel – Ano nebo ne?

Napsal | 29.10.2014

Každý z nás jistě ve svém životě řešil nějaké dilema, které se týkalo výběru nábytku. Mohlo jít třeba o vnitřní rozkol mezi tím, jestli se vzdát vyšší kvality na úkor skvělému vzhledu nebo o to, do jaké barvy budete ladit Váš nový byt nebo místnost. Nicméně, v tomto článku budeme uvažovat úplně jinou otázkou, kterou je – pořízení vodní postele, ano či ne? Pojďme se tedy podívat na toto téma dopodrobna.

Pohodlný spánek jako na obláčku!

Vodní postel je, dalo by se již dokonce říci, takovým retro stylem v oblasti nábytku a jeho nabídky. Na trhu se začala objevovat koncem 70. let, kdy se začala stávat velice oblíbeným produktem, který si pořizoval snad každý, kdo na ní v té době měl. Stojí tedy za to si i v dnešní době tuto vychytávku pořídit?

Dle našeho názoru ano a máme k tomu několik pádných důvodu a argumentů.

Zaprvé, v dnešní době jsou vodní matrace dotaženy takřka k dokonalosti. Trpíte tím, že je Vám v ložnici často nepříjemná zima? Nebo v zimním období zkrátka nestačí pro Vaše tělo ani několik vrstev deky? Za připlacení si je možné určovat si dokonce teplotu vody, kterou je matrace naplněna. Už jen tento důvod je znakem toho, že v dnešní době nezná komfort a hranice pohodlí opravdu žádných mezí a naleznete skoro vše, co hledáte. Navíc je životnost běžné vodní matrace minimálně 5 let, kterou navíc většinou výrobce garantuje, což se u většiny normálních matrací opravdu nestává.

Vodní postel stojí za připlacení

Pokud tedy o vodní matraci do postele přemýšlíte, pro klasické rozměry, kterými jsou 90×200 cm si připravte zhruba 15 000 korun. Částka to není malá, ale za takové pohodlí to určitě stojí.

POZOR! Není postel jako postel

Snad se s takovou vodní postělí v životě nesetkáte.

Věříme, že je Vám díky našemu doporučení a informacím jasno, jestli vodní postel pořídit či nikoliv a že při pořízení s ní budete nadmíru spokojeni. Pokud Vás k tomuto tématu napadají jisté připomínky nebo máte s vodní postelí své zkušenosti, podělte se určitě do komentářů pod článkem.

One thought on “Vodní postel – Ano nebo ne?

  1. Martin

    Věřím, že vodní postel nic nenahradí, ale když si vemu, že si na vodní postel mám připravit alespoň 15000, tak prostě dám přednost např této matraci http:nabytek-masiv.eu/matrace/90×190/matrace-neapol-drevocal-90×190-cm-1361 , která mě vyjde na 2000 Kč a radši si každé dva roky koupím novou. Pořád budu cca 10000 v plusu. 🙂 Ale samozřejmě je to jen můj názor, věřím, že kdo chce vodní postel, tak za ni rád peníze utratí.

Není možné diskutovat