Vinylové samolepky na zakázku

Napsal | 7.4.2015

Papírovým samolepkám už dávno odzvonilo a dneska letí hlavně vinylové samolepky. Ty se dají sehnat prakticky všude, od supermarketu, přes specializované prodejny. Kde ale sehnat vinylové samolepky na zakázku? Kolik Vás to bude stát a jaké jsou možnosti? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v následujícím článku.

Kam bude samolepka umístěna?

Předně je nutné si rozmyslet, na co vlastně chcete danou samolepku použít. Co se týče účinnosti přilepení, odolnosti apod., se liší vlastnosti třeba u samolepek na auto, nebo na zeď. V dnešní době platí, že Vám samolepky na zakázku udělají prakticky v každé větší fotokopírce, nicméně pokud chcete něco více speciálního, je lepší si najít odborníky.

Doporučujeme – Wallvinil.cz

Jedním z odborníků je třeba i portál Wallvinil.cz, jež se zaobírá především samolepkami na zeď. Možností je zde opravdu hodně a vybrat si můžete prakticky z neomezené nabídky. Jako referenci jejich kvalitní práce si dokonce můžete zdarma objednat vinylového motýlka v černé, nebo růžové barvě. Samozřejmostí je pak práce na zakázku, kdy můžete napsat, nebo zavolat a dohodnout se přímo na Vašich požadavcích. Cena se bude samozřejmě odvíjet dle velikosti, náročnosti, použitých barev apod.

Cool-Stickers.cz

Poměrně novou záležitostí je pak server cool-stickers.cz. Výhodou je právě fakt, že vyrábí samolepky i na auta, notebooky, mobilní telefony, zdi atd. Jejich nabídka je poměrně pestrá a nápaditá, nicméně opět si můžete vymyslet vlastní samolepku s de facto neomezenými rozměry. Cenu Vám pak sdělí přímo pracovníci Cool Stickers skrze telefonát, nebo e-mailem.

Fugu.cz

Jako poslední jsme zvolili portál fugu.cz. Ty nabízejí pouze vinylové samolepky na zeď, nicméně opět nechybí jak jejich vlastní portfolio, tak i možnost si nechat vyrobit vlastní jedinečný kus. Stačí sdělit Vaší představu, vyfotit místnost, kam má být samolepka umístěna a Fugu Vám vytvoří grafický návrh se zapracováním do místnosti + cenu. Po jeho schválení Vámi pak už jde návrh do výrovy a během několika dní ho můžete čekat doma.

Doufáme, že jsme Vám dnešním článkem pomohli a Váš výběr padne na jednoho z výše zmíněných partnerů.