Utěrky

Napsal | 28.1.2014

Firma Ikea vyrábí mimo spousty jiných věcí i kuchyňský textil. Myslí při tom na praktičnost i užitelnost. Utěrky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jejich životnost je proto velmi dobrá. Vyrábí se v mnoha verzích vzhledu, materiálu i ceny.

TULLIA

Prvním typem je TULLIA za 69 kč, která je velmi barevná a zajímavá. Prát se může v pračce na 60°C. Barvy zůstanou stále zářivé po každém vyprání, jelikož se jedná o barevnou bavlněnou přízi. Utěrka má závěsné poutko, díky kterému ji můžete uschovat když se zrovna nepoužívá.

EVALILL

Další verzí je utěrka EVALILL, která je velká 50×70 cm. Velmi zajímavý je její vzhled s motivy růže. Za dva kusy tohoto výrobku zaplatíte pouze 129 kč a můžete ho doplnit i zástěrou EVALILL se stejným vzorem.

IRIS

O trochu vzhledově jednodušší jsou utěrky řady IRIS. Vyrábí se hned ve třech barvách-černé, červené a šedé. Vyrobeny jsou taktéž ze 100% bavlny, barvy proto zůstanou stálé i po několika vypráních. Dva kusy těchto utěrek stojí pouhých 79 kč. Lze je doplnit i o chňapky vyráběných ve dvou typech.

SNÖKUL

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na vánoční verzi utěrky SNÖKUL. Je designovaná tak, že má každý výrobek o něco jiný vzor. Vyrábí se k ní i podložky, sklenice a papírové ubrousky se stejným vánočním motivem.

Zdroj – Oficální stránky IKEA