Ústí nad Labem

Napsal | 5.1.2014

Ráda bych se s Vámi podělila o své poznatky co se týče firmy Ikea.  Jsem ze severu Čech, konkrétně z Ústí nad Labem. Minulý měsíc jsme si s manželem zařizovali kuchyň, a tak jsme hledali nabídky od různých firem, ze kterých se nám nejlépe jevila Ikea. Zboží je kvalitní, má charakteristiký vzhled a dobré ceny. Problémem bylo, že nejbližší prodejna je až v hlavním městě.

Pobočka v Ústí nad Labem

Mnoho z našich známých a přátel mají taktéž doma nábytek Ikea a velice si ho pochvalují. Všichni bychom tak uvítali mít jednu z poboček i u nás v Ústí nad Labem. Nebylo by nezbytné mít velké auto a peníze na časté cesty do Prahy. Město má přes 100 tisíc lidí, a myslím, že by sem dojížděli lidé z celého kraje. Měli bychom tak možnost nákupu hezkého stylového nábytku.

Výhody

Výhodou by pro nás byla i prodejna jídla, kde konkrétně nakupujeme například švédskou hořčici, masové kuličky, nebo výborný mandlový dort. Nemuseli bychom tak jezdit až do Prahy pro věci, které máme opravdu rádi a zařídili bychom si přesně podle našich představ.