Umělé vánoční stromky ze Zbozi.cz

Napsal | 21.10.2015

Pokud Vám přijde dívné, když se o Vánocích hovoří již teď, nebuďte zaskočeni. Lepší je nakupovat dárky teď, než být pak součastí shonu, který před svátky vzniká. V tomto případě to tak platí i u vánočních stromků. V tomto článku se zaměříme spíše na stromky, které jsou zhotoveny z umělotiny, takže se nemusíte bát, že je na ně brzy. Především jde o nabídky z internetové služby jménem zbozi.cz.

Zbozi.cz

Rozhodli jsme se Vás nejdříve s touto službou seznámit. Obsahuje především zboží, které tato stránka nabízí nikoliv prodává. Je pouze sprostředkovatelem, prodej produktů si obchody zajišťují sami. Obsahuje co nejpřehlednější výběr obchodů, ze kteých si následně zboží budete vykupovat. Najdete zde mnoho druhů nábytku, doplňků, elektoroniky, hraček a třeba i decentních dárků pro Vaše blízké.

Různé druhy umělých vánočních stromků

Už Vás nebaví stále zametat nebo vysávat po živém stromku ale bojíte se, že ten umělý nebude k Vánocům to pravé? Nemusíte mít strach. V dnešní době jsou umělé stromky vyráběny tak, že nepoznáte rozdíl. Mohou být i napuštěny vůní, která Vás omámí jako stromek, který jste ještě nedávno měli z blízkého lesa či zasazený v květináči.

Umělé vánoční stromky ze Zbozi.cz

Umělé vánoční stromky ze Zbozi.cz

V jaké cenové relaci se pohybujeme?

Jestliže si opravdu zakládáte na tradičním vzhledu stromku nebo moderním, co má zdobit váš interiér v období Vánoc, právě na stránách zbozi.cz máte velice rozsáhlý výběr. Nejlevnější stromek, který naleznete, je jakýsi LED vánoční stromek z průhledného polystyrenu, který má funkci rozzářit svým světlem okolní prostor. Není to rozhodně tradiční typ, spíše oslní moderním vzhledem. Jeho cena se pohybuje od 100 – 300 kč dle výškových rozdílů stromku. Další možností je právě vzhledově tradičnější varianta stromku a to už v rozsáhlejší cenové šíři od 400 – 7. 000 Kč. Jde zrovna o typy, které jsou například rozdílné svými barvami, jako třeba tyrkysová, zlatá, či dokonce červená. Ale rozhodně jde i o výšky a hustotu větví.