Tupperware – Aktuální akční leták

Napsal | 30.11.2014

Vítáme Vás u dalšího článku o společnosti Tupperware. Pakliže jste nečetli náš úvodní článek, kde jsme Vám celou společnost představili, vězte, že Tupperware je jedním z předních světových výrobců kuchyňského i obecně domácího vybavení. 

V jeho repertoáru seženete vše od ručníků z mikrovláken, až po teflonové formy a nerezové hrnce. Všechny tyto výrobky pak můžete najít v katalogu, který je vydáván zpravidla jednou za 2-3 měsíce, nicméně existuje i aktuální, akční nabídka, jež je prezentována v akčním letáku. Ten pak vychází přibližně 1 za měsíc.

Neplést si leták a katalog

Akční leták Tupperware, jak už jsme naznačili v úvodu článku, je jakousi zkrácenou formou katalogu. Ve své podstatě se nabídka výrobků nijak neliší od katalogu, nicméně už ze samotného názvu „akční leták“ Vám jistě dojde, že ceny jsou zde u vybraného zboží řádově i desítky procent nižší. K dispozici jsou ale i nové barvy.

Téma aktuálního akčního letáku

Aktuální akční leták se zaměřuje na období od 3.11.2014 až 30.11.2014, čili se již brzy můžeme těšit na novou nabídku. Už v současném letáku je ale obsah tematicky absolutně jasný, neboť zhruba za měsíc nás čekají Vánoce a s nimi i spojené vánoční cukroví, štědrovečerní večeře atd.

V aktuálním letáku tak seženete především výrobky spojené s pečením a vánočními přípravami – za zmínku určitě stojí silikonová forma na dortíky, kterou v akci můžete koupit za 529 korun (30% sleva). Pokud si plánujete letos upéci vatikánský chléb štěstí, můžete ho následně uložit do nového chlebníku značky Tupperware, který je v aktuálním letáku za cenu 1235 korun (30% sleva). Na závěr byste neměli zapomenout ani na akci na sadu pomocníků, jež Vám usnadní práci při vaření, nebo na silikonovou podložku, na kterou můžete odložit i velmi horká jídla.

V letáku si pak kromě samotného zboží můžete přečíst i lákavé tipy a recepty na vánoční cukroví. Tupperware akční leták je zkrátka leták se vším všudy.

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK SI MŮŽETE PROHLÍDNOUT ZDE