Trendy střihy vlasů 2016

Napsal | 25.1.2016

Nevíte si rady, co dále se svými vlasy? Nebo Vás baví se jen tak informovat, co zrovna letí? Potěšíme obě možnosti. Momentálně se budeme bavit o trentech střihů vlasů na rok 2016. Prozradíme, čím oslníte a překvapíte Vaše okolí.

Co bude v módě?

Někdo si s vlasy věčně hraje, umí s nimi pracovat a ruzumí jim. Někdo je zas bez nápadů, protože všechny vyčerpal a neví co dál. Jakou změnu na sobě provést. Většinou zaujme právě změna střihu vlasů. Zkuste se odvázat a vyzkoušet něco nového, vylézt z toho stereotypu. Rozhodně se nejedná jen o ženské pohlaví, ale i mužské. Ujistíme Vás hned ze začátku. Jde o kratší střihy a celkem divoké účesy. U žen vypadají spíše přirozeněji. Někdy se však zachází tak daleko, že se po návštěvě kadeřníka Vaše vlasy budou prolínat různými barvami. Jemnou fialovou, blond nebo dokonce stříbrnou. Nevypadá to ale vůbec zle, pokud jsou to barvy opravdu jemné, světlé a správě využité na správných místech.

I muži chtějí být trendy

Určitě jste si už všimli, že je stále populárnější jediný můžský střih vlasů. Především jde o vystříhání stran hlavy na krátko a vrchní vlasy nechat dlouhé. Někdo si je dáva i do gumičky. To je však už každého věc. Jestliže máte někdo kučeravé a opravdu divoké vlasy, ani to v tomto střihu nevypadá tak špatně. Ale spíše se nosí vrchní část nagelovaná nebo vyfoukaná ofina nahoru do obloučku. U někoho je to bohužel silný přešlap a bylo by lepší, tuto změnu vůbec neprovádět. Přecejenom se pak už nebudete tak lišit, nebudete sami sebou jen proto, že to je zrovna v módě. Rozhodně to dopadne tak, že to co je teď módě, bude „out“ už příští rok nebo další a budete litovat. Pro muže to ale není takové neštěstí jako pro ženy.

Pro ženy!

Jak u jsme naznačili u mužů, pro ženy jsou vlasy jako poklad, který si střeží, stále vylepšují a obohacují. Pokud nemáte rády zrovna ten přirozený rozcuch a vln všude okolo, až je máte v puse a v jídle, doporučujeme další trend, a to právě také velmi krátké střihy. Kdy máte přední vlasy delší, případně patku/ofinu a zadní část vlasů máte sestříhanou na krátko. Ještě větší šmrc k účesu dodáte baravami na vlasy a to právě mahagonovou, červenou nebo tmavě hnědou. Dokonale rozsvítí i tmavě červená s blond melír.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil! Pokud chcete, tak se nám můžete pochlubit se svým účesem – pošlete nám je prostřednictvím komentářů. Ty nejlepší fotky zde rádi vystavíme.