Tesco leták příští týden

Napsal | 19.8.2014

Jsme tu opět s dalším článkem a jak již podle nadpisu tušíte, tak  i dneska se budeme věnovat akčním letákům. Tentokrát akčnímu letáku, jenž vydá společnost Tesco. Již jste se mohli dočíst o aktuálním letáků z Kauflandu. Od teď budete moc akce těchto dvou řetězců porovnat a vybrat si ten výhodnější.

Obecné informace

Pojďme si říci nejdříve něco málo z historie tohoto nadnárodního supermarketu. Takže předně Tesco je společnost pocházející z Britských ostrovů. Nabízí spoustu produktů – potraviny, pohonné hmoty, finanční služby a dokonce i telekomunikační. Jedná se o největšího maloobchodního prodejce ve Velké Británii. Na našem trhu působí již od konce minulého tisíciletí a převzala v roce 2006 maloobchodní síť supermarketů od Carrefour.

Aktuální akční leták

Společnost klasicky jako ostatní vydává svůj akční leták, kde se nachází slevy na vybrané zboží. Prolistováním katalogu tak můžete objevit zajímavé slevy a ušetřit, až několik stovek na nákupu. Pojďme se mrknout co nám Tesco aktuálně nabízí.

Hm vypadá to, že akce je zaměřená převážně na naše nejmilejší drobečky – děti. Co konkrétně tedy katalog obsahuje? Pojďme si ho otevřít a prozkoumat nabídku.

Pane jo. Slevy jsou na veškerý sortiment pro děti – dosahují až 60 %!!! Na výběr je více než 170 položek. No co lepšího si jako maminka můžete přát? Já myslím, že možná ještě nějaké slevičky na oblečení a je možné, že i ty jsou.

  • Potřeby pro školáky
  • Školní batohy a tašky
  • Psaní a malování
  • Nábytek
  • Elektronika a zábava
  • F&F kids

Takže pokud máte chlapečka nebo holčičku co se teprve chystá do školy a nebo už chodí na základní školu, rozhodně se vyplatí supermarket navštívit.

Zlevněné zboží

Kromě výborné akce pro děti společnost myslela i na nás dospělé. Jak na muže, tak i na ženy.

Co si tedy přichystala pro chlapy? Akci s názvem – Léto nekončí (výprodej sportovního vybavení, bazénů a venkovních hraček za poloviční ceny). POZOR Platnost pouze: 22.08.2014 – 26.08.2014

Pro ženy zase slevy na kvalitní potraviny – hlavně ovoce a zeleninu. Platnost akce od 20.8.2014 do 26.08.2014 – takže neváhejte a pospěšte.

Leták na příští týden

Zvědavě už pokukujete po dalších slevách? Nebojte slibujeme, že hned jak vyjde další leták hned ho u nás opět vystavíme. Žádné výhodné zboží Vám již neuteče.

Otevírací doba

Na závěr sem hodíme ještě otevírací dobu hypermarketů. To aby jste nepřišli nakupovat zrovna když mají zavřeno. Většina obchodů má otevřeno od 7 do 9 do večera a pozor – některé vybrané pobočky mají dokonce nonstop.

Doufáme, že dnešní článek se Vám opět líbil a pokud máte něco na srdci, tak nám napiště do komentářů.