Termoska na jídlo Tescoma

Napsal | 21.8.2014

Pokud se chystáte ať už kratší výlet, turistický pochod nebo pouze rodinný piknik v blízkém parku či na louce, jistě při těchto aktivitách oceníte možnost vychutnání si stále horkého jídla, které jsme si doma připravili. Takové jídlo lze udržet třeba v termosce na jídlo z výroby již tradiční společnosti Tescoma, která se zabývá prodejem kuchyňských potřeba doplňků. V tomto článku se podíváme na to, jak kvalitně je taková termoska zpracována a jakými vlastnostmi oplývá.

Teplé jídlo vždy a všude

Co víc si přát, než aby jídlo, které si doma pracně uvaříte, bylo k jídlu při stálé teplotě, při jaké jste ho do nádoby uložili. Termoska na jídlo Tescoma je řešením právě takového problému, který byl někdy až neřešitelným oříškem. Nicméně, nemusí se jednat pouze o pokrmy teplé. Není překážkou termosku využít a naplnit ji i studenými pochutinami, které naopak nechcete mít zteplalé a tak již nepoživatelné.

Čím to, že potravina zůstane o stále stejné teplotě i při velkém rozdílu teploty okolní, která na termosku působí? Je to možné díky skleněné termoizolační vložce, která teplotu pomáhá udržovat. Pokud si říkáte, jak moc je výrobek odolný vůči mechanickému poškození, odpovědí může být to, že termoska na jídlo Tescoma je vyrobena z prvotřídních plastů, které se jen tak nerozbijí. Dále je termoska opatřena dvěmi nádobami, kam lze jídlo uložit a které poté vložíte do samotné termosky. Jedná se stále o značkové nádoby Tescoma a je jejich kvalita nepopiratelná.

Úsporná varianta

Tento výrobek je skvělou variantou také pro ty, jež si nechtějí pořizovat nákladnější jídlonosiče s termoobalem, které jsou jistě také velice funkční variantou, avšak pokud Vám stačí menší obsah, který lze v nádobě zaplnit a větší, například při Vašem výletě, neupotřebíte, je termoska Tescoma výrobkem právě pro Vás.

Termoska na jídlo – zdroj www.tescoma.cz

Termoska není pouze funkčním výrobkem, jelikož ani její vzhled neurazí. Na internetovém obchodě společnosti Tescoma si můžete vybrat z několika barevných variant.