Televizní antény na digitální příjem – kterou koupit?

Napsal | 2.3.2016

Jestliže chcete mít velmi dobrý digitální příjem, je proto důležité mít spolehlivou digitální anténu. V článku se zaměříme na to, jakou televizní anténu na digitální příjem vybrat a následně koupit.

Televizní anténa na digitální příjem?

Lidé, důchodci, rodiče a adolescenti, kteří jste se odtrhli od mateřského lůna, slyšte! Doba, kdy jste své oblíbené kanály mohli chytat na anténu koupenou v supermarketu již skončila. Dnes vládne družice!

Digitální vysílání je zde relativně nově. Přesto však i Vy ve svých mladých nebo starých kostech musíte cítit, že Vám na paty dýchá budoucnost! A co je na tom, připlatit si za instalaci a zprovznění? Když pak budete moci sledovat Vašeho oblíbeného doktora z ordinace? Neříkejte mi, že se to nevyplatí. Protože vyplatí! Všechno se přesouvá a je naší povinností se přizpůsobit a odměna, kterou pak dostanete, se vám vyplatí. Budete moci vše sledovat ve výborné kvalitě!

Jakou anténu lze koupit?

V dnešní době jsou takovéto antény v moderním a menším provedení. Hlavně jsou velmi dobře cenově dostupné, ale záleží samozřejmě na volbě modelu televizní antény. Kupříkladu můžeme doporučit VIVANCO TVA 402. Momentálně ji bereme z nabídky mall.cz. Je na něj akce až do 31.1.2016, pouze za 599 Kč. Jedná se o pokojovou DVB-T anténu. Nabídne velmi vysoký zisk, a to až 48 dBi. Vysílání se pohybuje buď ve starnardní nebo ve Full HD kvalitě.

Jako další výrobek Vám představujeme Emoc BEN – 9016C. Tady už jde o venkovní anténu. Ohromí zabudovaným zesilovačem a hlavně se jedná o všesměrovou anténu. Momentálně je v nabídce na stránkách heureka.cz. Tato anténa je specifikována z estetického hlediska jako nepředstavující zátěž. Proto je možné anténu zabudovat jak v pokoji, tak i na balkóně.

Poslední nabídkou, a to ze stránky shop.emos.cz, Vám představujeme model pokojové antény HDI 300. Je vhodný pro příjem z více vysílačů a pro příjem Full HD vysílání. Vzhled je velmi praktický a malý. Takže se vejde snad kamkoliv a Vaši estetiku pokoje nebude narušovat.