Systém na ukládání oblečení

Napsal | 4.5.2014

Máte byt přeplněný kupami oblečení a nevíte, co s ním? Jsou vaše skříně příliš malé, anebo tak špatně vyřešené, že nemáte možnost si do nich pověsit dlouhé šaty, aniž by se celé pomačkaly? Systém na ukládání oblečení Algot od společnosti IKEA nabízí ideální řešení.

Charakteristika systému ALGOT

Nástěnné variace úložného systému Algot se vyrábějí v ocelovém provedení a díky své minimalistické konstrukci se bez problému vejdou i do těch nejmenších prostorů; nabízí tak bezpečné a úhledné místo pro vaše oblečení bez nutnosti masivní konstrukce skříně, která by zaplnila celou místnost. Se systémem Algot zůstane váš pokoj vždy vzdušný a ani v té nejmenší ložnici se nebudete cítit stísněně. Neslouží však pouze domácnostem s omezenými prostory; systém Algot může dokonale vybavit i šatnu nebo převlékárnu, a díky své konstrukci se hodí i do koupelen, například jako sušák na prádlo.

Navíc můžete prvky systému zavěsit jakkoli, do libovolných výšek, aby vám co nejvíce vyhovovaly, a také abyste nemuseli překládat a mačkat oblečení, které je pro obyčejné úložné prostory zkrátka příliš dlouhé. Vaše oblečení bude vždy přehledně urovnané a připravené pro pohodlné nošení; už se nebude muset ničit v hromádce na dně příliš malé skříně!

Buďte kreativní!

Nespočet kombinací různých částí systému Algot vám nabízí jedinečnou možnost sestavit si interiér své ložnice podle vlastních představ. Algot sestává nejen z polic mnoha výšek i šířek, ale i z drátěných košíků na spodní prádlo, deky či ložní povlečení, nebo z botníků, ve kterých můžete skladovat nejcennější kusy svého šatníku. Ale proč se omezovat pouze na oblečení? Všestranné police mohou hostit nejen oblečení a boty, ale také šperkovnice, rámečky nebo ozdobné boxy na fotografie, nebo i knihy, kterých není v ložnici nikdy dost. A pokud vám takové doplňky v domácnosti chybí, zkuste se poohlédnout po doplňcích v nabídce společnosti IKEA – možností stylizace vašeho ideálního domova je spousta!