Svatební dekorace na auto

Napsal | 3.5.2015

Ať už jste ženich, nevěsta, či jen jeden z účastníků obřadu, určitě byste kromě normálních náležitostí, které ke svatbě patří, jako je svatební dar, vhodné oblečení, či třeba prstýnky, pokud jste svědek, zapomenout náležitě vyzdobit svůj vůz. Zejména, pokud se z obřadní síně chystáte jet společně celou akci zapít. Právě proto jsme se dnes zaměřili na svatební dekorace na auto.

Možností je opravdu spousta

Svatební dekorace na auto není psanou povinností, pokud jste jen účastníkem obřadu, nicméně jakýmsi nepsaným pravidlem by se to určitě nazvat dalo. Naopak, pokud jste jedním, nebo jednou z oddaných, Vaše auto by jistě nějakou dekoraci mít mělo. Co se týče možností, na výběr máte ze spousty druhů i barev.

Dekorace na auto ženicha

Pro ženicha je nejvhodnější zvolit dekoraci pokud možno v pánských barvách. Jako příklad pak může posloužit cylindr. Ten můžete na stránkách svatbadekor.cz pořídit za cenu od 300 korun. Většinou se pak jedná o černý, nebo bílý cylindr s květinovými doplňky. Vše pak záleží jen na barvě a na ceně, která může stoupat klidně i k tisíci korunám.

Dekorace na auto nevěsty

Auto s nevěstou by mohlo zvolit panenku. Jejich výběr je už značně pestřejší a cenová relace se pohybuje od pár set korun do několika tisíc korun. Vše záleží na velikosti a propracovanosti panenek.

Auto novomanželů

Společné auto ženicha a nevěsty je pak, co se týče dekorace, čistě otázkou dohody. Jako dobrý kompromis by mohlo být květinové srdce s barevnými stuhami, které lze pořídit od 300 korun. Za opravdu velká srdce z pravých květin můžete opět zaplatit několik tisíc korun.

Svatební výzdoba na autě

Účastníci obřadu

A co na auto „obyčejného“ účastníka obřadu? Pokud nemáte zrovna hodně peněž, nebo nápaditosti, postačí jednoduchá bílá stuha na anténu vozidla. Pokud chcete, můžete rovněž doplnit boční okna o další, nejlépe rovněž bílé, stuhy. Tyto doplňky stojí maximálně několik set korun, spíše se však vejdete do 200 korun. Bohatý výběr je pak na již zmíněném portálu svatbadekor.cz.

Pro lepší inspiraci Vám na závěr přikládáme video pěkně vyzdobených aut

One thought on “Svatební dekorace na auto

  1. Radka

    Moc pěkné video. Já jsem si vybírala taky ty větší kytičky svatbadekor.cz Naštěstí jsou dneska už dobré možnosti, kde vybírat. A když je ta svatba jednou za život 🙂 tak je potřeba to hezky vyšperkovat.

Není možné diskutovat