Šunkovar Tescoma s teploměrem

Napsal | 4.9.2014

Jistě se mezi Vámi najdou tací, kteří jsou pravidelnými konzumenty uzenin, konkrétně šunky. Pro zisk této uzeniny jistě vždy zamíříte do prodejny uzenin či řeznictví, kde vypadá šunka na pohled velice chutně, je ale i její obsah tak dobrý? Na tuto otázku již nemusíme hledat odpověď díky výrobku od společnosti Tescoma, kterým je šunkovar s teploměrem, díky kterému si šunku připravíte v pohodlí Vaší kuchyně a zároveň si pohlídáte, co vlastně obsahuje. V následujícím článku se podíváme na to, co všechno tento přístroj dokáže a jak může pomoci.

Chutná domácí šunka

Jak napovídá podnadpis, právě takové šunky lze s šunkovarem dosáhnout. Je již konec neustálé kontrole při nákupu uzenin, kdy zjišťujete to, jaký podíl má na obsahu výrobku voda, sůl či maso. Díky šunkovaru je tento podíl čistě na Vás. I právě proto je tento produkt skvělým řešením pro ty, kterým záleží na tom, co zahrnují do svého jídelníčku a nekoupí jen tak nějaké jídlo, které je právě ve slevě.

Výroba šunky v domácím prostředí jistě není žádnou novinkou. Jistě si vzpomenete na doby, kdy Vaši prarodiče šunku vyráběli a jednalo se o velice pracný a složitý proces, který je v dnešní době vskutku nepřijatelný. Tescoma šunkovar s teploměrem dokáže tento proces ulehčit tak, jak tomu ještě nebylo. Lze s ním šunku jednoduše dusit ve vodní lázni, kterou je šunkovar opatřen a díky unikátní technologické vychytávce, kterou je zabudovaný teploměr z nerezové žáruvzdorné oceli, můžete velice jednoduše kontrolovat teplotu, kterou oplývá vodní lázeň uvnitř a pokud nechcete vyrobit plnou porci šunky, ale pouze poloviční, s funkcí redukce je možné i toto přání splnit.

Velice kvalitní zpracování

Odolnost, kterou má tento šunkovar, je opravdu obdivuhodná. Díky silikonu, který je navíc žáruvzdorný a ze kterého je nádoba vyrobena, je možné dosáhnout až teploty neuvěřitelných 230 stupňů Celsia.

Šunkovar s Teploměr – zdroj www.tescoma.cz

Věříme, že Vám byl při Vašem výběru správného šunkovaru článek nápomocný a pokud máte připomínky, zanechte je v komentářích pod článkem. V případě, že jste se rozhodli pro koupi výrovku, tak přejděte na oficiální stránky, kde se dá zakoupit.