Stropní bodové osvětlení

Napsal | 19.2.2014

Obchodní řetězec IKEA nabízí obrovské množství různých lampiček, svítilen, lustrů a dalších druhů osvětlení. Do jejich nabídky patří také stropní bodové osvětlení.

Bodové osvětlení do bytu

Pokud zrovna takové osvětlení hledáte, zde si zaručeně vyberete. Například osvětlení BAROMETER. Jedná se o stropní kolejnici s pěti světli. Výhodou těchto světel je, že si je můžete nastavit libovolně tak, aby svítili tam, kam potřebujete. Osvětlení pokoje si tedy řídíte úplně samo podle Vašich potřeb. BAROMETER podporuje jen halogenové žárovky, které můžete v IKEA rovněž zakoupit.

Led osvětlení

Jestli sháníte LED osvětlení, nemusíte chodit daleko. Stropní kolejnice BÄVE obsahuje právě vestavěný zdroj světla LED. Největší výhodou tohoto osvětlení je, že spotřebuje o 85% méně energie a vydrží 20x déle, než normální žárovka. Stejně jako u BAROMETER, i zde si můžete každou žárovku samostatně nastavit libovolně podle sebe. BÄVE se díky svému nenápadnému vzhledu hodí opravdu kamkoliv.

Co se týče ceny, stojí jen 998 Kč. Když vemete v potaz kolik díky LED světlům ušetříte tak nemá smysl čekat ani minutu a okamžitě vyrazit do nejbližší prodejny a osvětlení do bytu zakoupit.

Zdroj – Oficální stránky IKEA