Středový ubrus běhoun

Napsal | 12.6.2014

Mnozí říkají, že stůl bez ubrusu prostě není ono; při stolování zkrátka vždy něco schází. Jenže s ubrusem přichází často jen samé potíže: snadno se zašpiní a stále jej musíte prát, neustále je třeba ho rovnat a s malými dětmi i hrozí nebezpečí, že dítě lem ubrusu zachytí a strhne ho ne sebe. Jak se těmto nebezpečím vyhnout? Ideálním řešením je středový běhoun od společnosti IKEA.

Pro každou příležitost

Středový běhoun se hodí nejen k slavnostnímu dozdobení ubrusu při speciálních příležitostech; je ideální i pro každodenní stolování. Plní totiž všechny funkce normálního ubrusu bez toho, abyste se museli příliš obávat o bezpečí stolovníků. Středové běhouny jsou bezpečně umístěny dál od kraje stolu, což znamená, že ani ti nejneopatrnější o ně nemohou zavadit a jakkoli si ublížit. Od nynějška můžete obědvat nebo večeřet s jistotou.

IKEA nabízí celou řadu středových běhounů nejrůznějších barev, rozměrů i materiálů tak, aby se co nejlépe hodily do kterékoli kuchyně. Například papírový běhoun Solfint je ideální pro večírky a oslavy; jeho délka je až 4,8 metru, ale je možné ho podle velikosti stolů různě krátit nebo z něj dokonce vytvořit sadu prostírání. Ostatní běhouny jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo přírodní konopí, a tak je možné je normálně prát v pračce a žehlit. Jejich délka se pohybuje od 130 centimetrů do dvou metrů. Který z nich se nejlépe hodí na váš stůl?

Nezapomínejte na design

Středové běhouny IKEA neslouží jen jako jednoduchá dekorace; správně sladěny se mohou stát i nezbytným doplňkem do vaší kuchyně. Přes jednobarevné ubrusy po atraktivní a trendy vzory; běhouny nabízí vše, co každá moderní kuchyň potřebuje. Slaďte například běhouny Undis nebo Tudi, celé vyrobeny z přírodní bavlny, s dalšími designovými kousky z jídelní série IKEA a vytvořte tak jídelnu jako z katalogu. S IKEA může být každé stolování uměleckým zážitkem!

Zdroj:Oficální stránky IKEA