Sportka – Jak zkontrolovat tiket?

Napsal | 16.7.2015

Po jedné z historicky největších výher v ČR, kdy si šťastlivec z Pardubic odnesl na 2,466 miliardy korun v Eurojackpotu, se čím dál tím více lidí přidává a rovněž pokouší své štěstí. Pokud jste si koupili tiket a neměli jste čas si v televizi prohlédnout tažená čísla, máte teď několik možností, jak si zkontrolovat tiket. Jaké jsou, to Vám povíme v následujícím článku.

Výsledky na stránkách Sazky

Asi úplně nejjednodušším způsobem je navštívit oficiální stránky Sazka.cz. Pod odkazem „Výsledky Sportky a Šance“ v levém sloupci si můžete nechat zobrazit tažená čísla prakticky za jakékoliv herní období. Zde se Vám po výběru data zobrazí nejen 1. a 2. tah, ale i Šance, předpokládané výhry, nebo celková částka v Superjackpotu.

Systém to udělá za Vás

Pakliže nechcete zkoumat čísla, můžete si, rovněž na stránkách Sazka.cz, zkontrolovat, zda-li jste vyhráli.

To můžete udělat zde – KONTROLA TAŽENÝCH ČÍSEL

Opět vyplníte datum losování, sami si zaškrtáte čísla ve sloupcích od 1 do 10 a přidat můžete i číslo Šance. Systém Vám pak automaticky vypočte, jestli jste vyhráli a případně kolik. Na stejné stránce můžete zadat i svou e-mailovou adresu a na tu Vám pak budou chodit všechny výsledky Sportky.

SAZKA aplikace

Pokud chcete mít výsledky Sportky všude po ruce a mít možnost si zkontrolovat tiket kdekoliv a kdykoliv, je právě pro Vás určena mobilní aplikace Sazka. Tu si můžete zdarma stáhnout jak na Google play tak i na App Store a pomocí ní sledovat tažená čísla ve všech hrách od Sazky. Zároveň si sem můžete ukládat i své dosud vsazené tikety, čili nemusíte s sebou všude nosit papírové sázenky a postačí Vám pouze mobilní telefon s internetovým připojením.

Poslední možností je si vyhledat tažená čísla na teletextu, či v ranních periodikách. Někdy bývají čísla označena i na trafikách, či sázkových kancelářích. A jak kontrolujete svůj tiket Vy?