Sportisimo aktuální leták tento týden

Napsal | 18.12.2015

A jsme tu znovu. Dnes především s aktuálním letákem Sportisima. Nikdy není pozdě na to, se obléknout stylově. Povíme si, na jaké věci můžete v letáku či v obchode narazit, co se rozhodně vyplatí a podáme Vám takové shrnuté informace o obchodu Sportisimo.

Sportisimo zkrátka

Jedná se především o maloobchodního prodejce se sportovním zbožím. Pokud máte potřebu si koupit novou bundu, lyžařský komplet nebo naopak kolečkové brusle, jste zde na správném místě. Na českém trhu působí již od roku 1999. Obchod poskytuje vysokou kvalitu a nízké ceny obzvlášť, když se do toho namíchají ještě různé slevy. V sortimentu nabízí zboží především ve světových a domácích značkách.

Co najdete v letáku ?

Jestliže jste nedostali možnost přijít k papírové podobě letáku, můžete se podívat na leták on-line u nás na webu.

Prohlídněte si leták online (stačí na něj kliknout)

Aktuální leták sportisimo

Kouzlo v jejich popularitě spočívá přesněji v jejich nabídce. Mají opravdu širokou škálu zboží. Ať už sháníte pořádné běžecké boty, horské kolo nebo zimní či letní oblečení. My se podíváme na některé jejich nabídky výrobků z akčního letáku.

Začíná zimní sezóna a s tím jde v duchu i katalog. Například lyžařský set značky Head Shape X. Jedná se o sjezdové lyže pro středně pokročilé až pro pokročilé. Panuje zde až 45% sleva, z 10 000 Kč na 5 500Kč, rozhodně by se zde koupě vyplatila. Aby výstroj byla kompletní, v nabídce jsou i lyžařské boty značky Head s úpravou pláště pro lepší nazouvání. Sleva platí samozřejmě i u toho to výrobku i když o něco málo menší. Nesmíme zapomenou samozřejmě na ochranu hlavy, proto jsme se zaměřili na lyžařskou helmu značky Grap. Nejenže poskytuje ohranu hlavy, ale i uší a 7 ventilačních otvorů, které můžete dokonce regulovat. Chybě nesmí také ochrana před mrazem, obraťme se tedy k funkčnímu prádlu Swix. Jsou upraveny proti zápachu a díky prodyšnosti nebudete mít tak špatný pocit z pocení.

Sportisimo klub

Máte samozřejmě na výběr z výhod s pomocí věrnostní karty klubu Sportisimo, kde na Vás čeká plno slev a akcí. Přesněji byste měli mít právo na až 10% slevy na jejich zboží. Díky Vašemu e-mailu umožníte prodejcům Vás informovat o dalších nabídkách. Další výhodou této karty je to, že si nebudete muset schovávat účtenky. Pokud u poklady věrnostní kartu využijete, vše se Vám na ni zapíše až na 3 roky. Pokud budete mít problém, můžete jít na svůj účet Sportisima, vyhledat si účtenku, vytisknout a podat jí u pokladny spolu se zbožím.

One thought on “Sportisimo aktuální leták tento týden

  1. Pingback: Kupi.cz – Aktuální akční letáky

Není možné diskutovat