Solitérové kuchyně

Napsal | 19.2.2014

Obchodní řetězec IKEA se snaží usnadnit Vám život, jak se jen dá. Pokud rádi pořádáte zahradní párty, či jen obyčejné grilovací odpoledne, pak jistě oceníte solitérovou kuchyni FÖRHÖJA.

FÖRHÖJA

Přesněji řečeno, jedná se o kuchyňský servírovací stolek, který však v domácnosti můžete použít i jen jako úložný prostor. FÖRHÖJA se totiž skládá ze dvou šuplíků pro příbory, d kterých můžete dát přímo příborníky ze stejnojmenné kolekce. Dále jsou zde k dispozici dvě prostorné poličky, kam můžete uložit například tácy s jídlem, či nádobí.

Rozměry

Co se týče rozměrů FÖRHÖJA, na šířku má 43 cm, na délku 100 cm a na výšku 90 cm. Z těchto údajů tedy vyplývá, že poskytuje dostatečný úložný a pracovní prostor. Do každé police se tedy vejde například devět lahví, což na takovou zahradní párty bohatě stačí. Výhodou šuplíků na příbory apod. je to, že se dají otevírat z obou stran.

Tuto solitérkou kuchyni pořídíte za 2 490 Kč. Což je dle našeho názoru více než příjemná cena. Proto neváhejte ani minutku a vyrazte do nejbližší pobočky IKEE a rychle stolek kupte než bude vyprodán.  Máme typ, že v Praze na Zličíně by mě stále být.

Zdroj – Oficální stránky IKEA