Sodexo flexi pass – obchody, výkup a uplatnění

Napsal | 19.1.2016

Není snad výhodnější možnosti pro zpestření mzdy zaměstnanců, než jim poskytovat jisté výhodné kupóny na stravu či volnočasové aktivity. V tomto článku se budeme bavit právě o druhém případu – Sodexo Flexi Pass. Již jsme Vám přinesli článek o Ticket Restaurant stravenkách, který se Vám velice líbil, tak doufejme, že i tento článek bude minimálně stejně tak oblíbený.

K čemu je vlastně Sodexo flexi pass dobrý?

Sodexo gesture pass - vzor

Sodexo gesture pass – vzor

Předně jde o poukázky pro volný čas, díky kterým načerpáte energii a motivaci pro lepší pracovní výkon ale i pro svůj osobní život. Tyto poukázky jsou pro zaměstnance daňově zvýhodněné a ve srovnání s finanční odměnou jsou až o třetinu výhodnější.

Sodexo flexi pass – možnosti uplatnění

Pokud rádi cestujete, máte rozsáhlé možnosti, kde tyto poukázky využít. Lze je uplatnit přes různé cestovní agentury, kde máte na výběr Last minute zájezdy, zábavní parky a mnoho dalších…

Dočkáte se stále většího uplatnění od sportu až ke kultuře, rozhodně nenechávejte Sodexo flexi passy nazmar. Pokud trpíte zdravotními problémy a lékaři Vám předepisují desítky léků a máte strach, „že se nedoplatíte“, i v tomto směru je možné Sodexo Flexi Pass využít v lékárnách, k očkování, dokonce i na lázeňské pobyty.

V současné době je široká možnost uplatnění. Zajděte si do kina bez toho, aniž byste museli utrácet hotovost. Máte oční vadu a potřebujete nové brýle? Využijte na nákup své Sodexo passy. Ženy také ocení například to, že v současné době se za poukazy dá nakoupit i antikoncepce.

Něco málo o společnosti Sodexo

Sodexo je aktivní a zkušený tým obchodníků, kteří mají za úkol nabýzet Vaše služby.

Poukázky a další služby od Sodexo se především využívají v pracovních poměrech, kdy zaměstnavatelé svým zaměstnancům poskytují tyto zaměstnanecké výhody. Tímto směrem se podařilo utratit už několik miliard korun a popularita stravenek stále roste. Pokud těchto výhod v současné době nevyužíváte, jistě se poptejte svého zaměstavatele na možnosti získání těchto zvýhodněných „stravenek“, kterémi je v dnešní době možné platit již téměř cokoliv.