Slevové kupony iTesco

Napsal | 15.4.2015

S vánočními nákupy přišlo poměrně velké množství akcí a slev u velkého množství obchodníků. Někteří spolu dokonce spolupracují a při nákupu u nich můžete získat různé slevové kupony. V dnešním článku jsme se zaměřili na slevové kupony do sítě iTesco. Pokud jste tedy o kuponech ještě neslyšeli, či snad dokonce ani o samotném iTescu, určitě čtěte dále, protože můžete ušetřit i několik set korun!

Co je iTesco?

Začneme portálem iTesco.cz. Jedná se ve své podstatě o internetovou verzi obchodního řetězce Tesco, které můžete znát prakticky z každého většího města v ČR i v celé v Evropě. Můžete zde nakupovat potraviny, které normálně naleznete i na pultech, nicméně zde za Vás všechno zboží nasbírají pracovníci Tesca a připraví Vám ho za poplatek 39 korun k vyzvednutí.

Slevové kupony

Nyní už ke kuponům – slevové kupony se vydávají v hodnotách 99, 150, 200, 230 a 300 korun. Vydávají se přímo v Tescu při nákupu nad určitou sumu, nebo při nákupu u partnerských obchodů, jako je třeba Heureka.cz.

Jsou kupony stále platné?

Poměrně velké množství kódů šlo až do nedávna najít i na internetu, kam je dávali štědří nakupující, kteří už kód využili a rozhodli se o něj podělit s ostatními. Bohužel většina těchto kódů byla platná do konce roku 2014 a s novým rokem 2015 bude velmi pravděpodobně vydaná nová sada. Některé nové slevové kupóny jsou už na internetu a lze je uplatnit. Jedním ze serverů, kde jsou už platné kódy, je Kuponka.cz – stačí kliknout na „Zobrazit kód“ a ten následně použít při placení na iTesco.cz.

Hodně maminek se pak dělí o své kódy na portálu eMimino.cz, kde můžete najít desítky různých kódů (nejen) na iTesco.

Falešné kupony

Zároveň se pak množí i falešné, nebo již propadnuté kódy, které už nelze použít. Tato zkušenost je čím dál tím častější a jak jsou slevové kupony na iTesco stále populárnější a populárnější, dá se očekávat, že tento trend bude strmě narůstat – tedy alespoň do doby, dokud Tesco bude kupony vydávat.