Sklopné postele

Napsal | 16.12.2013

Postel patří k nejdůležitějším součástem domácností, protože právě zde trávíte třetinu vašeho dne, odpočíváte zde a regenerujete. Z tohoto důvodu byste si měli Vaši postel vybrat velmi pečlivě, vždyť postel si nekupujete každý rok.

Sklopné postele

Z nabídky švédské společnosti IKEA si svoji postel určitě vybere každý. Najdete zde nepřeberné množství postelí sedaček a mnohého dalšího. Teď už pouze stačí vybrat si, ale opravdu nebudete vědět, jestli dvojlůžko, palandu, jednolůžko nebo sklopnou postel.

Ušetřete místo

Sklopné postele se v posledních letech staly velmi oblíbené, protože nezaberou skoro žádné místo. Jsou většinou maskovány ve skříních, což jim dodává na zajímavosti. Skříň stačí jen otevřít, sklopit postel, odestlat a může jít v klidu spát. Sklopné postele jsou velmi vhodné do malých bytů, kde je nedostatek místa. Jelikož jsou sklápěcí, tak musí být i dosti odolné, proto se vyrábějí z kvalitního dřeva. Základní cena sklopných postelí se pohybuje okolo osmi tisíc, takže to oproti normálním postelím žádný velký rozdíl není.