Skleněné luxfery v koupelně

Napsal | 27.7.2014

Koupelna má být pro každého z nás určitou svatyní, do které když vstoupíme, má nás zahrnout blažený pocit, že na tomto místě je pouze klid a pohoda. Proto také většina z Vás usiluje o to, aby byla Vaše koupelna podle představ, které máte. V tomto článku máme pro Vás jistý tip, který ocení nejeden z Vás, čtenářů, jelikož se jedná o velice vkusné a funkční řešení vzhledu koupelny. Jedná se o skleněné luxfery, o kterých se budeme podrobněji bavit v následujících řádcích.

Moderní a vkusné

Skleněné luxfery jsou velice elegantními tvárnicemi, které zajistí mnoho výhod, jež jiné tvárnice zajistit jistě nemohou. Jednou z takových výhod je určitě to, že jimi může prostoupit libovolné světlo – mohou být průsvitné až úplně průhledné. Mohou být ve tvaru, při kterém dokáží světlo, které skrze ně prostupuje, zesílit a můžete ve dne ušetřit na zbytečném svícení žárovkou či jiným umělým světlem na elektrický proud.

Skleněné luxfery nejsou vůbec těžké na instalaci, pokud se rozhodnete neplatit na profesionálního řemeslníka, který by Vám tyto tvárnice do koupelny nainstaloval. Tvárnice jednoduše skládáte na sebe jako kdyby se jednalo o krychlovité cihly a mezi ně dáváte vhodné lepidlo či jiné pojivo, které pro stavbu zdi ze skleněných luxfery tvárnic nutné.

Kde luxfery koupit?

Tvárnice luxfery ze skla, které chcete do koupelny, můžete pořídit v libovolném komplexu, kde jsou k prodeji kutilské potřeby či pomocné věci do domácnosti a jiné. Jejich cena se mění v závislosti na tom, jestli chcete luxfery mít laděné v určité barvě nebo pouze bezbarvé či na tom, o jak kvalitní zpracování se jedná. Nicméně, lze je sehnat i jednodušším a pohodlnějším způsobem, kterým je internetový obchod, na kterém je nejenže daleko větší výběr a možnost porovnání odlišných výrobků, ale také Vám bude zboží dovezeno kamkoli potřebujete za menší poplatek, což je nepopiratelná výhoda.

Věříme, že Vám byl článek jistě nápomocný a pokud Vás napadají připomínky k danému tématu, jistě je zanechte v komentářích pod článkem